savaş uçağı satın almak !

ekonomi.haberturk.com

diyelim çok paramız var bastırıp alıcaz her önüne gelene satıyorlarmı bu aleti.

cihazlarını, yazılımlarını, silahlarını falan sökmüşlerdir bana kalırsa. cessnadan farkı kalmamıştır

  • ray simenov  (21.03.11 10:09:20)
alkislarlayasiyorum.com

zamanında ebay'de tank satan bır turk vardı, savaş uçağı neden satılmasın?
  • mevrin  (21.03.11 10:13:38)
mühimmatsız ve radar sistemi gibi askeri unsurlar sökülürse mümkün diye biliyorum.

  • ground  (21.03.11 10:21:15)
motorlari olmaz o ucaklarin. gemiyle gelir, tirla muzene cektirirsin. rahmi koc'un deniz altisi gibi.

  • kezzy homeros  (21.03.11 10:51:24)
marmaradakinin motoru olmayabilir. sadece dışarıdan görülen türbin pervaneleri çıkış noozelı gibi şeyleri estetik dursun diye sökmemişlerdir. diğer türlü onları da sökseler uçak kuşa döner.

  • orpheus  (21.03.11 13:43:24)