sözlük- ispiyon

#12657570 numaralı entry'i ispiyonlamıştım tanım değil, formata ters diye. "kendinden ocneki entrylerle birlikte okuyun, mesela hemen bir oncekiyle birlikte. entryde bir sorun yok" şeklinde bir cevap geldi ama anlamadım ben yine nasıl legal olmuş.

ispiyonladığım entry : "zamanında clinton, gündemdeki olayları(mesela monica olayı) gündemin alt sıralarına atmak için ırak veya sudan *operasyonlarının tarihi ile bu davaların tarihini çakıştırırdı.
bu entryde bir imamı var?
yok canım sadece tesadüftür..."

başlık : abdullah gül
önceki entry'ler : "11 gündür masasinda bekleyen türban serbestisi dosyasinin altina imzayi atmak icin, binlerce askerin daglarda operasyona ciktigi günün aksamini beklemis kisidir.

bir art niyet aramiyoruz canim, ne de olsa bu kisiler "degiserek gelisti"."

"dava arkadaşlarıyla beraber, makamların, saygınlığı olmadan da var olabileceğini gösterip, ufkumuzu açan şahıs."

nasıl legal oluyor ispiyonladığım onu biri anlatabilir mi?

(bkz: #2689902) de bahsedilmiş biraz.ama bu entry buna dahil mi bilemem.

  • aynali  (04.03.08 21:44:20)
bence anlatamaz; entry illegal.

  • cashkopat  (05.03.08 10:58:32)
Kesinlikle hatalı bir entry.

  • inatci kahraman aga  (05.03.08 13:27:00)
örnek de veriyor, bütünleme de denebilir. "clinton böyle böyle yapıyordu, abdullah gül de bunu yapıyor işte." demeye getiriyor. ha düzgün bir şekilde yazılmamış; yine de legal olarak değerlendirilebilir bence.

  • the beatles  (05.03.08 14:27:29)
ben ispiyoncuyken ispiklemez yazarla sohbete girişir bilgi teatisinde bulunurdum. artık ispikçi de değilim ahala aynı yöntemi kullanıyorum. daha sosyal ve daha sempatik bir yöntem tavsiye ederim.

  • fearofthedark  (05.03.08 15:08:27)