sosyal güvenlik kurumu hakkında

merhaba dünya vatandaşları

babam saolsun bi isteği oldu bi yerden duymus. 2003 2004 arasıdaki zam farkında mıdır nedir birşey varmış bunun için de dilekçe filan gerekiyormuş galiba.
en az 2300 liradan bahsediyolarmış kişi başı

nedir bu olayın aslı ?
varsa böyle birşey ne yapmak gerekiyor

yardım ederseniz babamın gözünde bu herif her boku buluyolan internette düşüncesi oluşturcam.

geçenlerde televizyonda türkiye emekliler derneği başkanı mıydı ne, öyle bir adam konuşuyordu. dilekçe değil dava açmak gerektiğini söyledi, bir de şu an bu konuda açılmış bir dava varmış ama olumlu sonuçlanacağı kesin değilmiş. özetle dedi ki, "bu davanın sonuçlanmasını bekliyoruz, diğer emekliler harekete geçmeden önce beklesinler boşuna masraf yapmasınlar, doğru bilgi için de bizi arasınlar."

  • kobuzchu kiz  (19.03.11 14:35:48)
annemde babamda 2003ten önce emekliler

tam olarak nerede yazıyor dilekçe şekli? link verebilirmisin
  • seljax  (19.03.11 15:10:37)