W'nun gectigi ingilizce akronimleri nasil okuyorsunuz? OKU bakiyim!

Bu mereti nasil okuyorsunuz, Ve mi, Dabilyu mu, Vi mi? Ornek olmasi icin asagidaki akronimi okur musunuz?

WPA ben mesela - Vi Pi Ey diye okuyorum ama dogrusu Dabilyu Pi Ey olmali.

Tesekkurler.

ve pe a

  • galadnikov  (18.03.11 17:49:12)
WC'yi vi ci diye okuyan mimarlarla tanıştım benim ve ce diye okumama mimar bakışlarıyla karşılık verdiler. w'yi hiçbir şartta vi diye okumayınız efendim. ve iyidir.

  • jamesjersey  (18.03.11 17:53:29)
wnba'i dabilyu en bi ey diye okuduğumuza göre bunu da dabilyu pi ey diye okumamız lazım.

  • ronaldo17  (18.03.11 17:59:04)
BMW yi biemdabulyu diye okumuyorlar mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum?

  • mentirosa  (18.03.11 22:34:37)
bmw özel isim ve almanca'da beemve diye okunduğundan biemvi diyor gavurlar.

  • uckac  (19.03.11 00:40:41)
Aşağıdaki linki telefonda arkadaşınıza nasıl söylersiniz?

www.eksiduyuru.com

a)dabılyu dabılyu dabılyu dot eksiduyuru dot kom
b)vi vi vi dot eksiduyuru dot kom
  • o midas  (19.03.11 04:30:23)
az önce tv'de ağırsiklet boks şampiyonası WBC'yi sunucu dablyu bi si diye okudu.

  • mentirosa  (19.03.11 23:09:16 ~ 23:10:41)