7 ay

beni 7 ayın kısa bir zaman dilimi olduğuna inandırın. hadi litfen!

vallaha ihtiyacım var. yeminlen..

bir uğraşın olursa 1 gün kadar kısa geçer gider farkına bile varmazsın.

  • angelofdeath  (18.03.11 17:20:51)
sayılı gün çabuk geçer.

  • qweqwe  (18.03.11 17:28:45)
7 ay özellikle yetişmesi gerkeen bi iş olduğunda çok kısa bi zaman dilimi.

  • madyb  (18.03.11 17:32:08)
o kadar kısa ki korkuyorum yaz bitip yeniden kış gelecek diye. dışarıda çalışıyorum, soğuktan donuyorum.

  • ykyt  (18.03.11 17:38:31)
bebeğin gelişimini düşün. ne kadar çabuk büyüyorlar. 7 ay çok kısa zaman. 1 sene bile değil.

alakasız dipnot: bu arada 7 aylık bebekler insan aklını okuyabiliyormuş.
  • ermanen  (18.03.11 17:39:02)
dünya 5,5 milyar yaşında.

  • kisa bisey olsun istemistim  (18.03.11 17:45:49)
birini beklemek için gerçekten çok uzun süre. onun dışında çok çabuk geçiyor. askerlik yaptım 12 ay. o bile bitti :)

  • jamesjersey  (18.03.11 17:54:56)
7ay,210gün,30hafta. hafta hesabı üzerinden düşününce kulağa daha az bir zamanmış gibi geliyor,en azından ben askerdeyken işe yarıyordu. Bir an için " iyi lan o kadar da çok kalmamış" diye kendimi kandırmama yardımcı oluyordu.

  • kafamiyicem  (18.03.11 18:17:12)
HAtırlıyorum da "ya bu okul nasıl bitecek, bittiğini görecek miyim" diye yatılı okulda çok sormuştum kendime. Taaaaaaaaaaaaaa 15 yıl olmuş o okul biteli ve 19 yıl olmuş o soruyu soralı.

Aynı şeyi askerlik için sormuş ve "nasıl geçecek bu 155 gün?" demiştim, o soruyu soralı da 5 yıl oluyor.

Geçen yıl bu zamanlar bitirme ödevleri belli olunca, "Oooooooo, daha gelecek senenin ikinci döneminin 9. haftası" demiştim, şu anda 1 ay kaldı ve elimde nerdeyse hiç bir şey yok!
  • 44  (18.03.11 18:23:04)
7 ay öncesini düsünün, ne cabuk gecmis di mi?

  • shi aila  (18.03.11 20:25:41)
şöyle bir karşılaştırma yapalım: daha dün gibi feriha dizisi başlayacaktı, bir sürü geyik vardı, yok özel ünideki kızın dramı diye. şimdi 10. bölümmüş bu akşamki. "ne ara on hafta geçti" dedim ben.

  • miss antartika  (18.03.11 21:26:42)
öyle düşünmeyin de

bu 7 ay boyunca ne yapabilirim diye düşünün. daha yararlı olur bence.

birini bekliyorsanız mesela beklemeyin. arkadaşlarınıza, kariyerinize zaman ayırın falan.
  • natnan  (19.03.11 00:46:23)