Nikah Tarihi

1-Herhangi bir nikar dairesinden gün alıp bir kaç ay sonra iptal etmemiz gerekirse iptal oluyormu daha doğrusu bunun yaptırımı filan varmı?

2-Aynı anda iki daireden tarih alınabilirmi?

zaten önce gidip istediğin tarihe rezervasyon yaptırıyorsun. bu aşamada para pul ödemek yapılıyor mu emin değilim. o da diyor ki şu tarihe kadar evraklarını işlemlerini tamamla, yoksa yanar. yani sen o evrak tamamlama aşamasında başka yerden (farklı belediyeden bahsediyoruz sanırım) aynı işlemi yapıp rezervasyon yaptırabilirsin. şehirlerarası otobüs bileti almaktan farklı değil.

yani en kötü paran yanar sadece. zorla evlendirecek halleri yok ya. belki parayı da geri veriyorlardır.
  • kibritsuyu  (18.03.11 14:29:30 ~ 14:34:37)
gün almak için para yatırmak gerekiyor. yani rezervasyon yaptırdığın saati satın almış oluyorsun, ön rezervasyon gibi bir şey yok. gününü aldıktan sonra da o saatte ister evlen, ister evlenme. evlendirme dairesi çalışanlarına 20 dakika mola yaptırırsın en fazla, olacağı budur.

bir iki ay önceden iptal edersen parayı geri alabilirsin belki. sormak lazım.
  • sir gawain  (18.03.11 15:05:14 ~ 15:06:24)