[kedi] kum alıcam da nerden?

kedi sahibi olanlar bilir, kedigen diye bir site var. eskiden orada sürekli silica kedi kumu 3,90 gibi bi reklam vardı, bi de numara vardı. hatta bi de web siteleri vardı, bilmemne market.com diye hayvan ürünleri sattıkları. ben oradan sürekli bi koli kum alıodum eve arabayla teslim edip kredi kartıyla çekiyorlardı. mis gibi ucuza kapıma geliodu kumlar. saflığımdan numarayı hiç kaydetmediğim için, reklamın siteden kalkmasıyla kalakalmış durumdayım. dediğim yeri bilen ya da başka yoldan ucuz güzel kum alanlara selam ederim.

kedimiz bok makinesi sipsi'ye (15 günde 1 kum değiştirmek gerekiyor) daha geçen gün weblebi.com dan sipariş verdik. 3 adet silica kum 12ytldi sanıyorum. 3 adet aldık yani 9 adet 46 ytl kadar bir fiyat verdik bilginiz olsun. sanıyorum aynı paraya denk gelmiş.

  • atrin  (04.03.08 11:51:05)
"1980" adlı yazara sor o silikalı bilmemneli kumları çok araştırmıştı. hatta bana özel mesaj at kendisinin e-mailini vereyim.

  • enola gay  (04.03.08 13:09:56)
migroslarda "carli" diye bir marka var ayrica "miril" var. 7.5 kilo olani cok ekonomik aylardir aliyorum tavsiye ederim.

  • maresalx  (04.03.08 17:39:56)
öncelikle herkes gibi ben de silica kumu tavsiye ediyorum diğer kumlara göre daha iyi olduğu kanaatindeyim. Online nerden alabileceğini yazmışlar ama bunun dışında hemen hemen bütün büyük marketlerde (migros tansaş) bulabilirsin.

  • skipper  (04.03.08 20:15:17)
www.zureyfa.com Yıllardır alışverişimi burdan yapıyorum. Belli bir meblağ üstü kargo ücretsiz.

  • pyro clustic flow  (04.03.08 21:01:45)