d&r kartı

geçen gün kasadaki görevliye nasıl d&r karti edinebileceğimi sordum, web sitesinden kayıt yaptırmam gerektiğini söyledi. biraz önce kayıt yaptım fakat indirimlerden yararlanmam için kartı göstermem gerekiyor, kayıt olurken de özellikle belirtmişler zaten. fakat kartı nasıl edinebileceğim belirtilmemiş. adrese falan mı göndericekler acaba?

isterseniz online sipariş yapıyordunuz onla geliyordu, isterseniz şube seçiyorsunuz oraya geliyor oradan alıyorsunuz.

  • passion rules the game  (16.03.11 16:30:56)
Ben internet sitesindeki formu doldurup, kartın gelmesini istediğim D&R şubesini seçmiştim. Yaklaşık 1 ay içinde seçtiğim şubeden kartı teslim aldım.

  • rosebud  (16.03.11 19:01:24)
izmirdeysen alsancak şubesinden hemen alabiliyorsun galiba.hala geçerli mi bilmiyorum.

  • kendi halinde bir manyak  (16.03.11 20:21:19)
Hangi mağazadan alabileceğime dair bir seçenek çıkmadı kayıt sırasında, ama iletişimde ki mail adresine mail atınca hemen geri döndüler, bildirdiğim mağazadan teslim alabilecekmişim.

  • a7x  (17.03.11 06:19:48)