yırtılmayan pantolon!

işim gereği sürekli klasik giyinmek zorunda kalan bir insan evladıyım. kıyafet seçerken katiyen slim kesim olmasına dikkat ederim. dolayısıyla gardrobum daha çok damat, duffy ve kısmen sarar ürünleriyle dolu. amma velakin bu pantolonlar bir süre sonra yırtılıyor malum yerden. slim olmalarının yanı sıra çok hareket ettiğimden ötürü olabilir. sizin sürekli tercih ettiğiniz ve gayet dayanıklı diyebileceğiniz bir marka varmı pantolon üreten. mutlaka slim olmalı.

denenen ve olumsuz not verilen markalar: damat, sarar, paolo powerri.

extra: kiğılı kesim ve çizgi olarak gençlerden çok baba ve dedelerin markası. slim kesimi yok.

sordugunuz sorunun cevabi olmayacak ama, bu durumda iyi bir terziye gidip kaliteli kumaslar secip zevkinize gore diktirmek en iyisi olacak. belki biraz pahaliya malolur ama kesinlikle daha uzun kullanirsiniz, ustelik de renk, kesim, kumas seceneginiz artar.. az cok gordugum kadariyla, piyasada klasik takim satan yerlerde genc isi, bahsettiginiz tipte kesim yapan markalari siz zaten denemissiniz.

  • Labyrinthe  (16.03.11 11:13:15)
@labyrinthe nin önerisi yerinde. terziye ve kumaşçıya danışın kaliteli ve dayanıklı kumaş için. elastik, yani esneyebilen kumaşlar alın. bunlar daha dayanıklı oluyor.

  • mea maxima culpa  (16.03.11 11:52:23)
W şimdi double you oldu galiba o konuda başarılıdır.

  • thefin  (16.03.11 12:17:46)
Dockers
Dickies

EDIT: us.dockers.com
  • ucan sincap  (16.03.11 17:39:29 ~ 21:01:55)
dockers keten hacı dalgamı gecion:)

  • birine bakıp çıkacağım  (16.03.11 19:05:05)