7000 tl'ye az yakan çok kaçan araç bakıyorum, ne olabilir?

ısrarla broadway olacak gibi görünüyor ama daha yaratıcı ihtimaller yok mu arkadaşlar? ne bileyim, en azından bir hidrolik direksiyonu olsun istiyor insan... evet ne kadar ekmek, o kadar köfte lakin, 90-92 corolla'lar, 91-93 peugeot 405'ler, 90-94 opel vectra'Lar, tipolar, tempralar düşünülemez mi? birde yedek parça konusunda çok sıkıntı çıkarmamalı... lpg ya da dizel olabilir, benzinli olmaz diyor ve sazı size bırakıyorum...

bizde bi tipo vardı (98 model 1.4 benzinli sonra lpg takıldı). 7500 e sattıydık galiba. hemde hidrolik direksiyonluydu :p bi ara bak bulursun aslında.

  • rereroro  (13.03.11 08:43:45)
dizel o kadar ucuza bulamazsın.
vectra nın masrafı çok olur
91 peugeot arızaları seni usandırır.
broadway eğer genç isen, amele arabası gibi.
corolla nın temizini bulabilecek misin?

91 golf 2 bak. benzin artı lpg li,
sahibindende fiyatları yüksek ama 6 liraya bile bulabilirsin.
vwtr.net e gir golf 2 bölümüne. koca koca adamlar hastasıyız biz bunların.

bunun dışında hyundai accentlere bak, 1 milyar falan daha koy azcık daha biriktir olabilir.

opel corsalara falan girme, nefret ediyorum işçiliğinden bize( tamircilere) çok para kazanıdırıyor zor olduğundan. canın yanar.

honda civic 91 dicem ama ya hep modifiyelidir, ya motorları ölüdür. temiz bulamayabilirsin.

illa araba diyorsan sadece sahibinden e bakma. herkes oradan temiz araba kapmaya çalışıyor. istanbul' daysan kalk pazarları dolaş nursu ymuş kartal mış sefaköymüş yenibosnaymış artık nereye gidersen. beğendiiğin arabaların dıştan fotolarını çek. telefon numaralarını al. kendi ustana önce dıştan bi göster. değer buna derse, gidersin ustanla baktırırsn arabaya alırsın. yoksa aa ben bunu çok beğendim diyip araba almaya kapılma.
  • ykyt  (13.03.11 09:02:49)
panpa bence en iyi seçenek 93 94 modellerde civic ex hb ler var, onları tavsiye ederim.Onun dışında tipolara da bakabilirsin.

  • chaoslord  (13.03.11 11:12:59)
2 sene önce 6000 e '90 golf satmıştık. tipleri çok çirkin olabilir ama, iyi bakıldıysa masrafsız arabalardır, 2004 peugeot var şimdi onun yüzde biri kadar bile sorun çıkarmıyordu.

  • kenarortay  (13.03.11 11:43:49)
suzuki swift +1

peugeot 106 gti'lar da iyi ama fiyat aralığı hakkında bilgim yok
  • nukleermalkav  (13.03.11 12:13:45)
2000 model fiat bravo sx olabilir o paralara. 1.6 motor 100 beygir. abs-klima olabiliyor bazısında.

  • orpheus  (13.03.11 18:49:39)
banko twingo ustu acilir temiz bulursan kacirma bu segmentteki en iyi standart ozelliklere sahip.

  • kut  (14.03.11 00:03:09)