[]

Kaşıdığım yer kabarıyor ?

Yaklaşık 1-2 haftadır kolumda genellikle bir kaşıntı oluyor ve çok hafif kaşıdığım zaman kabarıyor. Kısa süre sonra ise kabarıklık ortadan kayboluyor. günde 1-2 yada 3 defa bu şekilde oluyor. Daha önce hiç böyle bir şey olmuyordu. Yediklerim e de bakıyorum daha öncesinden farklı bir şey yemiyorum. Sadece akut sinüzitimin yol açtığı öksürük var devam eden (geniz akıntım var sürekli olarak) uzun zamandır onun için arada naneli şeker ya da nane spreyi kullanıyorum acaba bunların etkisi var mıdır?
 
olabilir alerjik bir şey izlenimi uyandırıyor bu da naneli şeylerden olabilir ama baska bir içsel sebebi de olabilir, naneli bişeyleri bırakın sonra devam ederse doktora gidersiniz.


  • heyamo  (10.03.11 01:16:13) 
(bkz: ürtiker)


  • anatomik durus  (11.03.11 18:29:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.