güneşli koçman caddesine nasıl gidilir?

Merhaba,
Sabah 7 7:30 gibi Güneşli Koçman caddesine gitmem gerekiyor. Florya metrobüs durağı tarafından gidilecek. Yenibosna metro dan HT12 diye bir otobüs varmıs ama kaç dk da gider bir de orda o saatte trafik oluyor mu bilmiyorum. Florya dan taksiye binsem Sefaköy içinden o yola çıkabilir miyiz? Yani o cadde nasıl bir caddedir otoban gibi mi yoksa daha merkezi bir cadde midir? sabah erken oldugu için yetişememekten korkuyorum ne yapmalıyım sizce?

ht12 otobüs saatleri hep değiştiği için ve şoförler kafalarına göre kalkış yaptığı için en iyisi siz

-yenibosna metroya değil şirinevlere gelin 6.30 gibi.. karşıya tarafa geçin (şirinevler tarafındaki duraklar.. kültür dersanesi mi ne var)
-ht12 (6.40 varmış) veya 97 bekleyin
-güneşli meydana gelir büyük cami heykel falan
-devamında bayır aşağı yol koçman cd. 7-7.20 ordasın

3-4 lira gidiş yapıyor 5-10 fazla veriym bari giderkene rahat gidiym iş görüşmesine dinç gidem falan diyosanız taksi iyi fikir olabilir. tem yolundan "metro grosmarket" diyosunuz o yukarı çıkış yolu koçman cd.
  • lewoxl  (08.03.11 19:53:21 ~ 19:55:07)
  • sebeleleylek  (08.03.11 19:53:22)
Yenibosna'da iniyorsun orda köprünün üstünden kalkan minibüsler var. 212'ye giden minibüs tam senin dediğin yerden geçiyor.
97 de geciyor ordan ama genelde dolu oluyor ve uzun sürüyor.

  • sordanski  (08.03.11 20:05:30)
evet doğru 97 beyazıttan gelen zabahnan osura osura uyuklayan insanların olduğu tıklımtıkışık bi otobüs

  • lewoxl  (08.03.11 20:08:16)