Adana Ziyapaşa Ozsut

Bu yerin wifi şifresi nedir? bilen varsa bir seslese bana, sevinirim ki :)

çok kandırılmışım ben ziyapaşaymış.

bence git bi pasta ye 6 tl ye. sonra sınırsız internet.vicdanın da rahat eder parasını verdin sonuçta:)

  • lamedpilgrims  (06.03.11 11:27:34)
tam 6 liram var zaten:)
vicdanım ttnet kullanarak rahatladı düzeldi starfucks'daki wi-fi.

sen yetkili bi abiye benziyon belki biliyorsundur kaçak sigara nerede satılır adana'da. biliyorsan çekinme söyle.
  • homeless  (06.03.11 11:45:38)
git mısır çarşısına ya da çakmak caddesine. her yerde tablalar var zaten. caddede yoksa çakmak caddesinde ilerlerken napoli'nin karşısında tatlıcılar var onların olduğu sokakta ilerle bulursun. napıyon sen adanada :D

  • Precog  (06.03.11 13:00:33)
oralar nereler precog?

aptitude search mısır çarşısı mı yapayım ayrıntı ver bana.
  • homeless  (06.03.11 13:18:58)
tarife gerek yok ki. en yakın otobüs/dolmuş durağına git. "gardaş ben çakmak caddesine gidecem, geçiyormu ordan" diye sor kibarca. "gel gardaş geçer/ yakınından geçer bırakırım" diye nazik cevabını al. çakmak caddesi uzun bir sokak zaten. en büyük yapısı çakmak plaza. adını da ordan almış. o kalabalıkta 1 metrelik kaldırımdan ve yolun bir kısmından yürü. sağlı sollu sokakların hepsinde var sigara satan adamlar. sonra çakmak caddesinin çıkışlarından birine sor otobüs duraklarını. dönerken de kibarca gideceğin yeri belirt. en geç 1-1,5 saate evdesin.

  • Precog  (06.03.11 13:35:59)
1, 1 1/2 saatte beni adana'dan kayseri'ye götürecek dolmuşun markasını pek merak ettim :)
ziyapaşa'dan nasıl giderim acep?

  • homeless  (06.03.11 13:38:34)
anlattığım tarifte otobüsün çıkış noktası ziyapaşadaki herhangi bir durak zaten :D

  • Precog  (06.03.11 14:01:32)