HTC DESIRE (Vodafon kampanyası) kullanan var mı?

merhaba android arkadaşlar,

bir kaç sorum olacak, bu cihazda nilgidğimiz GPS var değil mi? yoks zaman zaman baya bir hata payıyla konumumuzu baz istasyonlar sayesindemi buluyor? googlemaps 5.0 yüklenebiliyor mu? android versiyonu legal olarak yükseltilebiliyor mu? andorid markete erişebiliyor mu?
aklınıza gelen söylemek istediğiniz başka birşey var mı? vodafondan alayım diyorum bir tane

alıp kullanan birisinin dediğine göre. dokunmatik hassasiyeti gayet başarılıymış. bu marketten bir çok uygulama kurarak telefonu mükemmel bir şekilde kişiselleştirebiliyormuş falan filan. nereye gelicem. al aldır, herkese anlat dedi.

  • serisonu  (28.02.11 21:47:23)
vodafone desire kullanan biri olarak birinci ağızdan söylüyorum:
GPS var ve google maps 5.0 yüklenebiliyor. telefonu ilk aldığımda android 2.1 olarak geldi ama ota sayesinde hiç uğraşmadan 2.2'ye yükselttim. 2.3 versiyonu "legal" olarak çıkmadı daha ama çok kolay bir şekilde yükleyebiliyorsunuz. Zaten haziran ayı gibi desire için 2.3'ün yükseltilebileceği hakkında haberler okudum.

Tek eks
  • citroc  (28.02.11 22:15:00)
android candir.

  • roadrunner merlin  (28.02.11 23:53:52)