iPod Touch Kılıf

iPod ların arka metal malzemesi mukkemelliğine değinmek bile istemiyorum 2 falan dayanıyo cizilmeden ekstra özen göstermezseniz. eh birde touch olunca ekranada iyi bakmak lazım nası yaparım bu işi. silikon kılıf falan diyorlar veya şöyle bir şey gordum; urun.gittigidiyor.com
o nasıldır. kullanan varsa tavsiyeleriniz bekliyorum.

ebay.com a da bi bak derim ben. Orada da hong kong dan Türkiye ye bedava kargo ile ürün yollayanlar var...

  • selimse  (25.02.08 23:20:59)
benim ipod 5. jenerasyonumda elmasepeti'nden aldığım bir madde duruyor arkadasında. o maddenin bulunduğu yerde çizik yok şu an, o maddenin üzerinde çizikler var sadece. o tip bir koruyucu tavsiye ederim. ama ipod touch sahibi olduğun için ön kısım için kılıf mecbur.

  • tom riddle  (25.02.08 23:55:56)
almanyadan aldığım itouchıma yine oradan iki kılıf aldıydım..biri siyah silikon kılıf, diğeri koyu kahverengi pek şık bir deri kılıf..şimdilik silikonu kullanmaktayım ama arabada,elimde taşıyacağım zaman deriyi kullanmayı planlıyorum..her ikisi hoş ve işimi görüyor...ayırca aldığım touchpad koruyucusu hiç istediğim gibi çıkmadı, bikere touchpadin kendisinden ufak..çıkarıp attım..

  • plt radioman  (26.02.08 03:08:21)
Ekran için kılıf almaya gerek var mı bilmiyorum. Oldukça çizilmeye dayanıklı.

  • paranormal  (26.02.08 06:52:17)