w810i kullanicilari ya da daha once kullanmis olanlar

merhaba.
telefondaki mesajlari yeni aldigim telefona nasil aticam? rehberi bluetooth ile attim ama mesajlar icin oyle bi secenek yok. my phone explorer mi ne zimbirtiysa onun disinda bi alternatif var mi?(o program dedelerden kalma sanirim com-1 portunu ariyor. usb ile bagladigimda telefonu gormuyo)

bu mesajlari yeni cillop telefona nasil geciricez? w810i'de kaldi 6 yillik mesajlarim...

ben uğraşmıştım baya. bi ton program indirip denedim. kimi xp ile açılıyo sadece fln sıkıntı yani. uğraşırken silindi zaten mesajlarda. fırlatıp attıydım. dikkatli ol derim.

  • son ki uc dort  (28.02.11 13:05:08)
myphone explorer ile w580i yi bağlayıp mesajlarımı, rehberimi yedekledim. Hatta arama yapabiliyorsunuz ve bilgisayar klavyenizi kullanarak sms atabiliyorsunuz msn kullanır gibi. Bulduğunuz eski bir sürüm falan herhalde.

com portu da modem olarak kullanmak isterseniz diye arıyor sanırım.
  • kimlanbu  (28.02.11 15:13:02)