uykumu nasıl kaçırabilirim?

ne kadar yöntem varsa birleştiricem ona göre ne biliyorsanız yazın. şimdi durum şöyle ben liseli ergenim ve oscarı izlemek istiyorum. kırmızı halı başladı ödül töreni saat 3'te. benim dersim 8:40ta ve devamsızlığımı doldurdum. yani geç kalkırsam seneyi tekrar edicem büyük ihtimalle. 5te biticek oscar o saatten sonra uyusam sabah kalkamam. arkadaşı sabah 6'da buluşmaya ikna ettim. 5:30 gibi evden çıkarım. kısacası saat 5'e kadar gibi uyanık kalmam lazım şimdiden uykum geldi dün fazla uyumamıştım. niye bu kadar uzattım bilmiyorum ne yapsam ben şimdi?

izleme lan yat uyu demeyin.

duş al.

  • ronaldo17  (28.02.11 00:38:17)
kola,kave türevleri bide elma.

  • morte  (28.02.11 00:39:00)
nescafe iç. hemen ardından cola. yarım saat sonra da kafana red bull dik. uyumayı bırak sabah 8de kendini deli gibi tezahürat yaparken bile bulabilirsin. ben halay dahi çektim.

  • barkopasa  (28.02.11 00:47:04)
5te bitmez tören, esas ödülleri kaçırırsın. Kola iç, varsa çekirdek ye, uyumaya fırsat bulamazsın yerken :)

  • hair freak  (28.02.11 01:51:47)
bugüne kadar birsürü film setine gittim. gördüğüm 2 şey vardı.
1 - redbull ve viski içiliyor bolca
2 - mandalina (gece çekimlerine sadece mandalina gelir)

gözlerin uykusuzluktan kısılmışken bi fotoğrafını çek. sonra 1 mandalina ye, tekrar fotoğraf çek. farkı görebilirsin =)
  • try again fail again fail better  (28.02.11 01:56:14)
@hair freak dimi? ben sadece tahmin etmiştim ama hiç öyle gibi gelmedi şimdi.

kahve içtim elma bulamadım salatalık yedim mandalina yoktu limon emiyorum şimdi. severim zaten. çekirdek te buldum ona abanıcam şimdi zaten pek uykum yok gibi. o diilde javier bardem kilo mu almış ne
  • cagdassalur  (28.02.11 03:15:07)
31 çekme, anında uyursun. yemek yeme,, bunlar yapmayacakların

  • molon labe  (28.02.11 04:19:43)