cep telefonu alacağım tavsiyeleriniz?

merhaba,
>internetten eksi sözlük-duyuru,facebook ve haber sitelerine girebileyim.
>müzik kalitesi güzel olsun
>hızlı çalışsın donma yapmasın
>hacimce çok büyük olmasın
>şarjı su gibi akıp gitmesin
>kamerası fazla önemli değil
>dokunmatik veya tuşlu veya klavyeli olabilir
bu özelliklerde max 700tl bütçeyle alınabilecek bir telefon var mı önerdiğiniz?

Şimdi bir sürü insan laf edecek ama ben aylardır kullanıyorum ve alırken seninle aynı şeyleri düşünüyordum, gayet memnumum. Nokia Xpressmusic 5800. 430 liraya bulabiliyorsun. Şarjını ben haftada 2 kere falan yapıyorum, biraz sık mesajlaşıyorsan 2 haftada 5 diyelim. Ama ayda 5000 sms bitiriyorsan bilemem. Heh heh.

  • 3 atli 7 katli  (27.02.11 23:43:14)
700tl verip samsung wave s8500 aldım 3 ay kullanılmış ve garantili. iş bu yazıyı girmemi sağlıyor. ekran kalitesi iphone4'de yok. dokunmatiği basmatik değil parmaktaki statik ile çalışıyor multi tuch. sıfırı yok ikinci eli de bulmak zor.

youtube'dan bak alırsan da telefonuna sarılıp uyuyacağına garanti veriyorum.
  • rs ne la  (27.02.11 23:46:41)
müzik kalitesi hakkında hiç bir fikrim yok ama 300 küsür lira ile e63 ideal. bulursan al. çok menunum bozdum ikinciyi aldım geçen ay düşün. müzik çok önemliyse biraz daha para biriktir 800 küsür liraya filan bir 32gb ipod touch 4g üstüne bide e63 alırsın. ben öyle yaptım yine olsa yine yaparım. bi düşün bak. hatta (bkz: ipod touch/@karmarulez)

  • cagdassalur  (27.02.11 23:49:13)
samsung omnia ii al hocam. saydıklarınını hepsini yapıyorum şarj süper gidiyor, müzik süper istediğin her özelliği karşılıyor.

edit:I-8000 yani
  • eskili  (27.02.11 23:59:35 ~ 23:59:56)
wildfire

  • cedric tweedledee  (28.02.11 00:06:09)
nokia e 72

  • atli akinlarda sen olan cocuk  (28.02.11 10:17:59)
e72 işini görür gibi

  • serisonu  (28.02.11 13:30:43)