Gitti Gidiyor Kullanıcılarına

Arkadaşlar bir kaç aydır "Bankanız 3D Güvenlik sorgulaması sonucunda olumlu yanıt vermemiştir. Lütfen tekrar deneyiniz!" uyarısı alıyorum her ödeme yapmaya çalıştığımda. Geçen gün bankaya gidip bilgilerimi de güncelledim -arkadaşımın uyarısı üzerine- hala değişen bir şey yok, eskiden güzel güzel çalışıyordu, ödeme yapamıyorum artık. Neden bilen var mı? Gitti Gidiyor soru cevap merkezinde de pek çok kişi karşılaşmış aynı sorunla ama cevap yok.

P.S: İş Bankası Maksimum kart kullanıyorum, gitti gidiyor yetkililerine mesaj attım ama tık yok.

2 gün önce fotoğraf makinesi aldım olay şöyle gerçekleşti;
1. normal işte kredi kartı ulaşım bilgileri fln girilir
2. sepete girdiğinde ürün olan yerin en sağında kredi kartı güvenlik doğrulaması gibisinden bişey diyodu,tıkladım
3. provizyon denen bi olay varmış işte 0.01 ile 0.99 arasında bi tutar kredi kartıntan harcama yapılıyo,sen bankanı arayıp yapılan bu harcamayı öğreniyosun,sonra gittigidiyor a bu numarayı giriyorsun ve kredi kartı olayı bitiyo tamamen geri kalan iş satıcıya kalıyor
  • trajikomix  (25.02.11 23:17:39)