eski tip kalemtraş (masaüstü)

şu resimdeki gibi eski kalemtraşlardan arıyorum.
ankarada alacağım bi yer söylerseniz ne güzel olur.

teşekkürler.

kırtasiyelerde oluyor, çok görüyorum ben. o boyutta & kalitede satıldığını görmedim ama yine de bakmak lazım.

kasası metal, bıçağı körelmiyor falan, ömürlük bir şey o fotodaki. yeşil renklisini 15 senedir kullanıyorum:)

not: hepsiburada'da varmış, fikir vermesi açısından: goo.gl
  • jangara  (25.02.11 15:55:00 ~ 16:03:07)
bu kalemtraşların efsane olmuş modeli "angel 5" dir

bulabilirseniz ondan alın. hala büyük kırtasiyelerde görüyorum ara ara.
  • orpheus  (25.02.11 16:02:58)
Kesin orada vardır diyebileceğim office 1 superstore var. Ama her kırtasiyede vardır tabi. Hepsinin aynı kalitede olmadığını unutmamak gerek. Küçükken heyecanla bütün boya kalemlerimi açmıştım ve bozulmuştu. Kırk elli tane vardı sanırım. Ama sonra tekrar aldık aynısından ve hala kullanıyorum. Değişik.

  • Dyn  (25.02.11 16:04:52)
carl angel 5 olarak geçiyor.

www.noktaofis.com
www.bulvarkirtasiye.com
  • jangara  (25.02.11 16:11:11)
office 1'da vardı.

  • kayranin kedisi  (25.02.11 22:31:06)