Onenote 2010 problemi

bilgisayara format attım, ve office programını kurduktan sonra onenote'u açtım fakat son değişiklik yaptığım alanlar eski haliyle duruyordu, bu alan şifreliydi ondan mı bilmiyorum yoksa formattan önce birşeyler miyapmalıydım bilmiyorum. hala bazı dosyalar windows.old klasöründeyken yapabileceğim ne var?
teşekkürler.

windows'u yenilemiş ama program files'ı yenilememişsiniz. bu arada yaptığınız işlem format değil. sadece windowsu yeni bir klasöre yeni olarak kurmuşsunuz. windows.old da eski windowsunuzun aldığı isim.

  • ben smyrna  (25.02.11 11:28:51)
one note 2010 dosyası eski haliyle duruyor yani bu her yaptığın değişikliği kaydediyor olması gerekmiyor mu? her zaman kullandığım one note dosyasını yeni kurduğum office2010'a tanıttım ama eski hali geldi.
@ben smyrna sorumla cevabının ne alakası var?

  • hoot  (25.02.11 11:54:10)
alakası var. format atmamışsınız. eski herşey duruyor. mis gibi yeni kuruyorum diye düşündüğünüz bir çok program aslında pcde mevcut. yeniden yükleme değil format atmış olsaydınız eski hiç bir ayar veya belge ile karşılaşmazdınız. (online olmayan)
sorunuzdan ben "format attım ama herşey duruyor silmek istiyorum" demek istediğinizi anladım. o yüzden b açıklamayı getirdim. eğer amaç silmek değil kurtarmak ise zaten ortada format yok. herşeyi kurtarabilirsiniz.

  • ben smyrna  (26.02.11 09:45:46)
alakası yok çünkü kullanıcı dosyaları b sürücüsünde bu yüzden belgelerin hepsi duruyor, hatta belgelerin yedekleri de windows.old klasörü içerisindeki %appdata% dan ulaşılabiliyor o kadar. yani eski programları çalıştırmaya kalksanız regedit te kaydı yoksa çalışmıyor, çalışsa çalışsa foxit reader çalışır ama adobe reader çalışmaz.

  • hoot  (26.02.11 20:55:07)