rock grubu için şarkı önerisi

sevgili müziksever romalılar,

mezun olduğumuz lisede konsere çağırıldık. şimdi aşağı yukarı 15 şarkılık bir repertuar oluşturmaya çalışıyoruz. sizlerin önerilerini de duymak isteriz.
2 elektro 1 bas gitar, baterist ve solistten oluşuyor grubumuz.
bu grup yapısına uygun olarak lise öğrencilerinin de bilebileceği şarkılar çalmak istiyoruz. türkçe-yabancı fark etmez. tarzımız rock.

önemli: duman, kurban gibi grupların şarkılarını önermeyin. o çağları geçtik artık. daha iyi şarkılar çalmak istiyoruz.

metallica - one
çamur - hara
demir demirkan - kahpe
  • Bravefart  (23.02.11 23:35:50)
tabi şöyle bir durum da var: çalışma olanağımız 3-4 saat kadar. ayrı şehirlerdeyiz o yüzden durum sıkıntılı. herkes ne çalacağını bilirse kısa sürede halledebiliriz ama cover olayı zaman alır. yine de bu önerinizi değerlendireceğiz, teşekkürler.

  • yigitkaraca  (23.02.11 23:37:12)
incubus - love hurts (olmazsa olmaz djfhdksf)
radiohead - creep (den den)
smiths - please please please let me get what i want (söyleyebilirseniz ortaya nefis bi şey çıkabilir)
  • edgenabby  (23.02.11 23:41:41 ~ 24.02.11 10:58:44)
metallica - whiskey in the jar(solist kendine güveniyorsa)
she is beautiful - children of bodom
hotel california
knocking on heavens door
welcome to the jungle
sweet child o mine
two minutes to midnight
mor ve ötesi -yorma kendini
benim repertuardan bi kaç parça
  • mediterranean  (23.02.11 23:42:16)
pearl jam - black

liselilerden belki birkaçı bilir bunu.

onun dışında song 2'yu çalın. adını falan bilmeseler de melodiyi hatırlarlar. çoşarlar falan.
  • sen git ben geliyorum  (23.02.11 23:47:00)
the killers'dan
all these things that i've done, mr. brightside, smile like you mean it, somebody told me.
bazılarında klavye de var gerçi.

yavuz çetin'den bişeyler çalın. hatta lise konserinde yaşamak istemem'i çalarsanız alnınızdan öperim.
  • geldiler  (24.02.11 00:06:43)
311- Beautiful Disaster
Rage Against the Machine - Killing in the name
The Cure - Love Song

Her telden onerim bunlardır (:
  • XILL  (24.02.11 00:11:15)
önünde enerji patlaması yaşayan, rock anlayışı hayko ve ogün sanlısoy'dan ibaret bi kesim olucak. sen o çağları geçtin tamam ama onlar hala o çağda. olumlu bi geri dönüş ve bebelerin eğlenmesi için, en güzel günüm gecem, saydım, sana aşkım minimum maksimum hesabı coverlar falan çalın bence. ya da kuul takılın kimse sizi sallamasın :) seçim senin.

  • simultane eksi oy veren ibne  (24.02.11 01:47:49)
ogün şanlısoydan pencere - saydım
aslı - dans etmeye ihtiyacım var
sweet dreams
athena beyoğlu - öpücük
  • chwn  (24.02.11 07:26:55)
(bkz: flört)

  • jaaaccckkk  (24.02.11 10:04:01)
Yaşınız kaç olur ise olsun, gelenler kaç yaşında olur ise olsun, Erkin Baba'dan Yalnızlar Rıhtımı'nı öneririm. Yabancı olarak da Eagles'dan Hotel California olabilir....

  • trawmatolog  (24.02.11 10:04:17)