Bilimkurgu, fantastik film tavsiyesi

Piyasaya daha yeni dvd rip'i düşen imdb puanı 6 dan düşük olmayan bu tarzda film öneriniz var mıdır ?

Araştırmaya üşendim, niyetim hemen indirip izlemek.

Yeni değil ama pek bilinmeyen bir film, izlememiş olma ihtimalin çok yüksek.

www.imdb.com

The IT Crowd'dan Roy'umuz canımız ciğerimiz, Chris O'Dowd başrolünde; filme 10/10 verdim IMDB'de, ancak saf sci-fi değil, sci-fi+komedi tarzında olduğunu göz önünde bulundur.
  • uyku inadim inat  (23.02.11 01:41:16)
Bir de şöyle bir film var, muhtemelen türün takipçisiysen izlemişsindir:

www.imdb.com

Gayet gerildim ben filmi izlerken, 8/10 vermişim vaktinde.
  • uyku inadim inat  (23.02.11 01:48:03)
Hatta şu iki linkteki filmleri araştırırsan daha net sonuç alırsın:

www.imdb.com
  • uyku inadim inat  (23.02.11 01:50:51)
imdb'de 2010'a ait torrent alemine düşmüş puanı yüksek ne kadar film varsa izlemişimdir herhalde :) Dizileri de aynı şekilde takip ediyorum.

  • kimlanbu  (23.02.11 02:00:56)
zottirik "skyline" filmini yazacaktım ama 6'dan düşükmüş puanı neyse ki.. bence 2011'de çıkacak yeni sci-fi filmeri bekle... güzel olacaklar...

"moon" filmi de çok güzeldi
  • ermanen  (23.02.11 02:11:18)
pandorum ve moon'u izlemiştim, ilk cevap olan faq about time travel'ı tavsiye ederim, efsane bir film çıktı :)

  • kimlanbu  (23.02.11 03:51:44)
moon a benzer bi de the cargo var alman işi.

  • kediebesi  (23.02.11 08:04:24)
I am legend.

  • kamazz  (23.02.11 21:20:23)