diz üstü bilgisayar

hemen bugün gidip teknosa ve ya media marketten bir dizüstü bilgisayar alıcam. bana önerilerinizi acil olarak bekliyorum. autocat kurucam ve sorunsuz bir şekilde kasmadan kullanmak istiyorum. bunun dışında internete bağlanıp oyun oynayabilirim. limitim 1300 1500 felan. toshiba düsünüyorum iyi diyorlar. söyle bir baktım su iki ürün iyi gibi geldi.

www.istanbulbilisim.com.tr

bu ürünler teknosada media markette aynı fiyat mıdır ? özellikleri sizce nasıl. daha iyi bi ürün tavsiye edebilir misiniz ?? yarın yola cıkacağım icin bu gün almam lazım bilgisayarı.

bimeks'te %20 indirim var bugün

  • terp  (22.02.11 11:56:33)
autocad falan kullanacağım diyorsun. i3 işlemciden uzak dur o zaman. minimum i5 alman lazım. ilk linkteki güzel senin için.

  • Precog  (22.02.11 11:57:34)
1.toshiba'lar taş gibidir. olur, ama ben olsam asus alırdım.

2.teknosa'dan alma. teknosanın zilyon tane irili, ufaklı mağazası olduğu için eski ve pahalı ürün alma olasılığın var. mediamarkt'ın açtığı her mağaza hayvani boyutta olduğu + sürekli müşteri sirkülasyonu + hayvani miktarda toplu alım yaptıkları + en ucuz fiyat garantisi için mediamarkt derim.
  • mayeskuel  (22.02.11 12:00:51 ~ 12:09:43)
istanbul bilisim'den kesinlikle almayin. urunler distributorle gelmiyor, garantileri gecersiz oluyor.

teknosa'dan da uzak durun, garanti anlaminda. mediamarkt bu anlamda daha basarili.
  • co2s2  (22.02.11 12:37:49)
vatan bilgisayara da bir göz at derim. orada da fiyatlar uygun oluyor ve world kartın varsa ekstra indirim de sağlıyor.

  • readmymind  (22.02.11 12:55:23)
bence dell de düşün. yerinde servis garantisi var. yani nerdeysen oraya gelip makinana bakıyorlar, gerekirse alıp gidiyorlar. ben freedos aldım inspiron n5010 modelini, 1400 tl civarı. 1 gb ekran kartı, i5 2.53 işlemci, 320 gb harddisk falan iş görür yani. bir de numeric keypad de var. 15.6 inch

  • winstoncash  (22.02.11 13:10:03)
co2s2 +1. İstanbul bilişimden almayın gerçekten, ürünlerin garantileri geçersizdir doğru. Bimex, Teknosa ve diğerlerine oranla biraz daha hesaplı olabilir.

  • candy'ye müslüman  (22.02.11 13:31:17)
daha hesaplı ama garantisi yok yani. peki toshibadan vazgecmek daha mantıklı mı oluyor o zaman ??

  • platoniclover  (22.02.11 13:39:45)
toshiba'yı bir tek istanbul bilişim satmıyor ki. teknosa'da bimeks'te vatan'da falan da var. hem de türkiye garantili.

  • kibritsuyu  (22.02.11 14:29:42)
diğerlerinde fiyat yükseliyor sanırım.

  • platoniclover  (22.02.11 14:31:43)
ekran cozunurlugu de muhim, islemci de falan karar verirsen ve ondan sonra ek bir karar mekanızması olursa eğer çözünürlügü yüksek olana bak.

  • sage  (22.02.11 14:48:30)
hoca sana bir mesaj attım bak bakalım

  • kucuk parmak  (22.02.11 15:00:06)
profilonun içindeki toshibanın dükkanı en uygun fiyatlar,eğer toshiba düşünüyorsan.

  • jassinpera  (22.02.11 15:20:01)
teknosa'dan katiyen almayın! aldığınız ürünlerde bir pürüz çıkması durumunda değiştirmemek için bin dereden su getiriyorlar. "biz tüketiciyi koruma kanunu ile bağlı değiliz" bile diyorlar. sonuç olarak tüketici hakem heyetlerinde teknosa'yla ilgili binlerce dosya yığılmış durumda.

  • microfiction  (22.02.11 15:49:08)
teknosadan aldım bile casper

  • platoniclover  (24.02.11 09:34:45)