süperonline fiber internet - ttnet.

ttnet kullanıcısıyım. ayda 50 lira veriyorum limitsiz pakete buna ek olarak ev telefon parası da geliyor. göz gezdirdim de fiber internet limitsiz pakette 10mbs 50 lira. sizce geçmek mantıklı mı?

Imkaniniz varsa kacirmayin derim

  • yilmazyildirim  (21.02.11 16:32:36)
mantıklı

  • silinen üye  (21.02.11 16:33:04)
semtte bolgede varsa direk gecın.

  • bryan fury  (21.02.11 16:40:07)
ev telefonu seven biriyim. kullanırım da. eve telefon en az 30-40 gelirdi. fibere geçince iki hattım oldu (322 adana ve 850 süperonline) sabit ücret ödemeden 15-18 tl ev telefonuna ödüyorum. + 49 tl limitsiz 10 mbit. = 65 tl
önceden 2 mbit doping 45 tl + en az 35-40 tl ev telefonu.= 85 tl
fark budur.
  • ben smyrna  (21.02.11 16:45:01)
Onda da adil kullanım var. Saf olmayın. 50 gb falan yeter diyorsanız ne ala tabi.

  • ozdek  (21.02.11 16:47:18)
Adil kullanım olayı biraz değişik, ne yazık ki yeni müşteriler üzerinde ekseriyetle uygulanan bir özellik o,ilk müşterilerde öyle bir şey pek yok. onun dışında bunu aldığın paket fiyatını 2 katına çıkartarakta aşabilirsin ama TTNET sana x mb ye kadar derken ve genellikle o hızın yanına dahi yaklaştırmazken fiberoptik sana o hızı garanti ediyor.

örnek olarak seeds değerleri yüksek olan torrentlerde mütemadiyen 1.4 mb/s hızıyla download yapabiliyorum mesela. En düşük seeds oranına sahip torrente 350 kb/s oluyor.
  • skywalkeremre  (21.02.11 16:56:14 ~ 16:56:26)
adil kullanım var ama yok. iki aylık ücretsiz deneme amaçlı olsa da play.superonline.com üyesiyim. 2 adet telefon hattım superonline'da. bana adil kullanım yaparsa ya 89 tlye pro pakete geçerim (ki pro pakete geçiş yapmıyorlar onlar henüz aktif değil diye) veya cazgırlık ederim. (önce cazgırlık ederim tabi) hem telefonla konuşup hep internete girip hem de play'i kullanmak istersem ve bunda adil kullanım (sanırım şu an 512 kbit veya 1 mbit) yaparsa sizce o iş yürür mü? yürümez. onu korkudan yaptılar. ancak bir nevi arkası gelemeyecek. göreceğiz. şimdilik sorun yok.

  • ben smyrna  (21.02.11 17:08:27)
TTNet 16 MB a kadar netlimitsiz 59 TL. 50GB den sonra 1MB'e düşüyor hız. 14MB'e (14.333) sabitledim başvururken inme çıkma olmasın diye. 1,6 MB/s görüyorum indirirken. Bence bunu düşünün.

  • dungangadunganga  (21.02.11 17:09:28)
Hala dusunmen hata. İlk 3 ay 9.90 odeyeceksin. İlk yilin bittiginde sonra ki yil icin de anlasma yaparsan o yil da ilk 3 ay 9.90 daha ne olsun azizim.

  • zenc  (21.02.11 17:38:29)
valla baba bulunduğum yerde fiber bazen çok yavaşlıyor, bazen uçuyor. bölgeye göre değişen bişeyler var yani. bi de arada kesiliyor. "o dediklerin sorun değil" diyorsan hemen geç derim.

  • adms  (21.02.11 17:56:26)