uçak dönüş bileti erteletmek

ileri bir tarih için satın aldığımız dönüş biletini, daha da ileri bir tarihe erteletebiliyor muyuz? bu konuda nereden bilgi alabilirim?

not: thy için soruyorum.

teşkür

ekonomi ise erteleyemezsiniz, üzgünüm.

  • Sabac  (20.02.11 17:42:21)
pegasusdaki indirimli biletse bile erteliyorlar üzerine biraz alıp. siz onu mutlaka kovalayın mutlaka bir yolu vardır.

  • rubiks cube  (20.02.11 17:48:19 ~ 17:48:41)
50 euro cezasini ve gidecegini tarihte sectiginiz biletle daha once aldiginiz biletle arasinda fiyat farki varsa o farki da odeyerek erteletebilirsiniz. ekonomi sinifinda erteleme yok diyorlar ama, doluluk oranlari cok yukses degilse ki, enel de olmuyor erteleyebilirsiniz. ben londra-istanbul ucusunu 21'inden 26'sina ertelettim.

  • arnatuile  (20.02.11 17:52:13)
Cezasını ödeyerek ileri bir tarihe atabiliyorsunuz ama buna ertelemek mi yoksa elinizdekini iptal edip yeni bilet kesmek mi diyorlar, bilmiyorum. Bir THY bürosu kesin bilgiyi verebilir.

  • sourlemonade  (20.02.11 19:23:29)
ben biletimi surekli erteletiyorum THY ekonomi sinifi, okyanus asiri ucus, 20 euro vererek 1 sene icerise sigicak sekilde ertellettim, erteletiyorum, size neden hayir dediler anlayamadim.

  • Mccknightt  (21.02.11 04:33:15)