[]

fikirlerinizi alayım

www.bimeks.com.tr

Bir notebook'tan çok da fazla şey beklemeyen biri için nasıl sizce bu? LCD'ye bağlayıp film izlenecek, çok ağır olmayan oyunlar oynanacak, nette gezilecek, download yapılacak falan filan.. Kullanmış olup memnun kalan ya da pişman olanlar da bir şeyler yazarlarsa pek sevinirim.


 
benim laptop'ım bu =)) bakma ucuz olduğuna gayet de iş görüyor yani. lcd'ye bağlamasan bile bayağı iyi dizi izleyebilirsin =) oyunlar biraz kasıyor ama sims 2 falan yani, diğerleri iyi =) tavsiye ederim =)


  • chickensoup  (20.02.11 14:55:13) 
notebook da asus alanlar çok memnun.
gözünü kapat al.

  • seyduna6687  (20.02.11 15:23:18) 
seydunya6687: yalnız bu Asus değil Acer ama olsun, teşekkürler cevabınız için =)


  • vercingetorix  (20.02.11 15:26:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.