İzmir'de güvenilir saatçi

Yıllardır çekmecemde yatan Seiko Kinetic marka saatimi yaptırmaya karar verdim. Parça çalmayacak, şerefsizlik yapmayacak, gereksiz yere parça değiştirip kol gibi fatura çıkarmayacak bir saatçi var mı ?

İlk arızalandığında sorun kapasitöründeymiş, şarj olmuyordu değiştirdiler düzeldi, kol gibi fatura sokmayı ihmal etmediler. Şimdi gene şarj olmuyor ama sorun bu sefer sanırım o dönen yarım daire şeklindeki zımbırtıda. Eskisi gibi rahat dönmüyor, zorlanıyor. Daha önceden seiko parçalamış birisi "ucuza halledilir, iki yağlasalar düzelir" diye içime su serpebilir mi ?

konaktaki (kemeraltı girişinde) işbankası'nın yanındaki sokağımsı yere girince sol sırada bir saatçi var. dükkanın adını hatırlayamadım ama girişte hemen görebilirsin. yaşlıca bir amca yapıyor tamirleri. kendisi zidane gibi bir tamircidir. yapması gerekeni yapar, garanti oynnar. ne kadar tutar bilemiyorum ama babam hep ona götürüyor saatlerimizi. güvenilir yani.

  • lancelot du lac  (21.02.08 23:59:16)
Eheh sanirim ayni yeri tarif edecektim ben de.

  • wpi  (22.02.08 08:19:16)
karşıyaka da renk saat var çarşı girişinde yıllardır saat /gözlük ordan alırız bozuldumu tamir ettirirz bi yamuklarını görmedim

  • merope  (22.02.08 09:02:34)
ben birkaç yıldır aynı saatçiye gidiyorum,tüm aile bireylerinin saatlerinde sorun çıktığında da aynı amcam ilgilendi.kıbrıs şehitlerine girdiğinde solunda cep telefobu satan bir dükkan var ama aynı zamanda saatçi aslında pek dikkat çekmiyor sadece.orada sürekli köşesinde oturan amcaya git çok güzel ilgilenir.tamir yaptığı tarihi falan da yazar bir aksilik olursa gel bununla der.hatta vaktimiz uyarsa beraber gidelim benim muhabbetim de var hatırlayıp bakarsın indirim yapar az da olsa :)

  • su nanesi  (22.02.08 19:13:24)