kombine kiralamak

bu sezon ilk defa kombine sahibi oldum ve gidemediğim maçlar için de o kombineyi kiralamak gibi niyetlerim var ama nasıl yapılır bilmiyorum. kiralarken nasıl bir yöntem izleniyor parasını alıp şak diye kart veriliyor. yoksa biletix'e gidip o maçın bileti bastırılıp o mu satılıyor.

hiç bilmiyorum ben bunları yæ

galatasaraylıyım. yarınki maça satmak için sormuyorum. ileriye yönelik :/

hangi takımın olduğunu söylersen iyi olur. müşteri olabilirim belki galatasaraysa. genelde bizim arkadaşlar güvene dayalı uzaktan yakından tanıdıklarına veriyolar ya da kapıdan okutup geri alıyorlar kombine kartlarını.

  • bacardi cola  (18.02.11 21:24:33)
kiralayacağın kişiyle beraber gideceksin turnikeye. kombineyi okutacaksın arkadaş girecek sen kombineyi alıp gideceksin

  • zozjotejmnk  (18.02.11 21:30:26)
bu işin resmiyeti yok biletix filan unut yani diğer cevap veren arkadaşlar gibi gidicen maça okutucan kartı alıcan geri,ha güvendiğin arkadaşınsa vericen akşama alıcan maç sonu..

  • giga1905  (18.02.11 22:20:45)
olurda kartı kaptırırsan,biletix'e gidip yenisini çıkartacaksın.tabi belirli bir ücret alıyorlar.

  • zizounij  (18.02.11 22:34:08)
önce parayı al, sonra turnikedeki elemana kartı bana ver geri de, okut ve git.

  • ForzAras  (19.02.11 12:38:10)