silinen harddisk hk

bilgisayarımın chipseti yandığından harddisk te yüklü olan herşey gitti. Hani filmler müzikler umrumda değil ancak çok önemli resimlerim vardi.

sormak istediğim bunu geri getirmenin bir yolu var mıdır? internette bazı programlar öneriyorlar ama en sağlıklısı nedir ve başarı oranı nedir ?

çok önemli,yardımcı olana/olanlara çok tşk ediyorum

edit : serviste silinmiş

Üstüne birşey yazılmadıysa kurtarılır tabi. Tam program öneremiycem ama fotoğraf kurtarma odaklı programlara bakmalısın.

  • inugard  (18.02.11 18:23:00)
en basit çözümler recuva ve acronis'le başla, çözüm bulamazsan seagate'in türkiye partneri teknik nokta'dan yardım iste?

recuva: www.piriform.com
acronis: www.acronis.com
teknik nokta: www.tekniknokta.com.tr - 444 0 643
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (18.02.11 18:28:47)
şu an bu yazıları yazdığın pc o pc ise çok geç muhtemelen kurtarma şansın günbegün azalıyor.

  • ben smyrna  (18.02.11 18:43:35)
recover my photos denedim ama serial istiyor,var mıdır bunun çaresi.

not : bi rep istemediğim kaldı farkındayım ama soracak kimse yok
  • siypancak  (18.02.11 19:45:29)
sözlükten kruva san a ulaşırsan yardımcı olacaktır. eger yazar değilsen kendisine mesaj atabilirim ?

  • atli akinlarda sen olan cocuk  (18.02.11 23:00:24)
bilgisayar tekrar tamamen çöktü. serviste halledeceğim artık. ilginiz için tşk

  • siypancak  (19.02.11 10:51:30)