HD media playerla digiturk web tv izlenir mi?

www.netsiparis.com

linkteki gibi ya da ona benzer internet bağlantılı media playerlarla bilgisayara gerek kalmadan direk tvden digiturk web tv izleyebilir miyim?

teorik olarak evet, internete girmesi yeterli görünüyor ancak flash becerisi ne alemde ona emin olmak gerek. hatta digiturk'te silverlight var, bakalım onu açabilecek mi ? açamıyorsa eklentisi yüklenebilir mi ? kullanan birileri yazar şimdi sanırsam.

  • celeron 300a  (17.02.11 12:00:59)
bu alet, bilgisayara gerek kalmadan film, müzik, resim dosyalarını tv'de açabilmek için kullanılıyor. içinde internet tarayıcısı var mı bilmiyorum fakat digiturk web tv izlemek için pc'ye ufak bir eklenti yüklememiz gerekiyor. bu aletin onu destekleyeceğini sanmıyorum. 10ur1can'ın bahsettiği dreambox.

  • flame of feanor  (17.02.11 12:09:15)
en azından adresini verdiğiniz cihaz için cevap vermek gerekirse hayır. internet erişimleri güncelleme, torrent (bu cihaz öyle) gibi şeyler için kullanılıyor. siz iptv gibi kullanmak istiyorsunuz. digiturk web tv eğer browser üzerinden yayın yapıyorsa (bilgim yok) ve bu cihazda bir browser varsa (ki görebildiğim kadarı ile yok) ve son olarak bu browser ile o site birbirini seviyorsa (mesela akbank internet bankacılığı sitesi geçen yıla kadar firefox ile düzgün çalışmıyordu. şimdi bile saçmalıyor bazen (menülerde falan)) o zaman çalışabilir. ancak bunların hepsini bir araya getirmek yerine açın pcyi olsun bitsin. veya biraz daha fazla para harcayıp pcnizi küçültüp tv altına (!) sokun .

  • ben smyrna  (17.02.11 12:33:22)