Asus teknik servisi

Dizüstü bilgisayarımın ekranı tutan menteşesi kırıldığı için servise götürmek istiyorum; fakat asus yetkili servisi web sayfasında "Garanti dahilinde olması gerekiyor." diye belirtmiş. Ben kendi elimle götürücem bilgisayarı onlara. Kaç para tutacaksa orda versem olmuyor mu? Ne alaka şimdi bu. Garantisi bitti diye servise gönderemeyecek miyiz :S

www.eksa.com.tr

o muhakkak ücretsiz servis için yazılmıştır.

  • Sabac  (16.02.11 18:34:48)
kaç yıllık alet ? garanti süresi dolmadıysa eğer, çamlıca da ki servise gönder ücretsiz yapıyorlar. benim menteşeler kırılmıştı, götürmedim uzun süre kasa falan da çatlamaya başlamıştı. vatan bilgisayar'a götürdüm, garanti kapsamında değil bıdı bıdı ettiler bi ton. aldım asus servise götürdüm direkt, cillop gibi 3 günde yaptılar.

  • son ki uc dort  (16.02.11 18:55:26)
Garanti süresi olan 2 yıl geçen ay doldu maalesef. Yapsınlar da para önemli değil. Fazla tutmaz zaten. Menteşe alt tarafı.

  • trinitrotoluen  (16.02.11 19:30:06)
orası öyle tabi, ama yaparlar kısa sürede sıkıntı olmaz. ben bi menteşe için verdim komple kasayı değiştirdi adamlar.

  • son ki uc dort  (16.02.11 19:42:01)
Mentese ne kadar tutacak ki demeyin servis buyuk ihtimal 300 lira veya daha fazla para ister, garanti disi olsa da yapiyolar ama yaptirmayin orda derim. Notebook tamiri yapan baska bi yere verin ya da kendiniz degistirin

Benimde yeni basima geldi, 180 lira istedi baska servis.
  • rurouni  (16.02.11 20:25:49 ~ 20:27:26)