[]

Eskişehir'de Uygun Fiyatlı Pansiyon/Otel

Pansiyon yokmuş zaten galiba duyduğum kadarıyla. Gidip kaldığınız, memnun kaldığınız otelleri yazarsanız şöyle geceliği kişi başı 80 tl'den düşük fiyatlı (iki kişilik oda için) pek sevinirim. Eski otogarın oralarda varmış herhalde bir sürü ama ben gidip kalanlar hangisini beğendi, hangisini beğenmedi, ona göre karar vermek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
 
öğretmenevi fiyatlarını bilmiyorum ama bakın isterseniz?


  • sanal uyku  (15.02.11 16:34:27) 
www.ibishotel.com
buradaki fiyat toplam oda fiyatı/gece, kahvaltı hariç. 2 kişilik odada tek de kalsanız 2 kişi de kalsanız fiyat bu.

  • Ruprect  (15.02.11 17:57:14 ~ 17:57:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.