marijuana içmek?

yasak mı? yetiştirmek yasak tamam da peki kullanmak?

Yetiştirmek, bulundurmak ve satmak yasak. Kullanmak değil.

  • coldbound  (12.02.11 20:58:24)
bulundurmak kullanmaya tekabül ediyor zağar.

  • cucu  (12.02.11 21:02:05)
içmek dahil yasak.

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (12.02.11 21:03:09)
hoş değil

  • makineci  (12.02.11 21:03:33)
biz her yerde içiyoruz ne yasağı. geçen gün fatihe gelinlik modellerine bakalım diye gittik zaman bold. çarşamba muhitinde meşhur kaburgacıda et yiyelim hadi şeklindeyiz baktık caminin imamı sarmış köşede çekiyor. dedik yetiştiriyor musun abi. işte o yasak dedi. 2 fırt filan çektik kafa oldu mu bi dünya.

adamı var ya.
öldürmezler.
ölürken öğürtürler.
o kadar legal burada bunlar amsterdamlı.
  • agy  (12.02.11 21:06:54)
onceden uzerinde az miktarla yakalaninca abi satici degilim, iciciyim dediginde yirtabiliyordun ama simdi herkese satici muamelesi yapiyorlar. 3-4 yil yersin iste bir sey olmaz.

  • leci  (12.02.11 21:11:15)
yetiştirmek, bulundurmak En önemlisi Ticaretini yapmak Suçtur. Sadece bağımlısı olmak , kullanıcı olmanın suçu yok!

  • voyager  (12.02.11 21:12:00 ~ 21:12:21)
Türkiye' de yetiştirmek, kullanmak, bulundurmak yasaktır.

  • eelmaa  (12.02.11 21:17:40)
kullanmanın cezası ne ki?

  • şaman  (12.02.11 21:28:19)
kullanmanın cezası yok denilebilir. ama kimden temin ettiğinizi mike mike söyletirler. başınız belaya girer hafiften.

  • ronaldo17  (12.02.11 21:39:23)
diyelimki üzerinizde bir miktar maddeyle yakalandınız o takdirde sizi bir gece nezarette ağırladıktan sonra ertesi gün mahkemeye sevk ediyorlar, mahkeme de sizi direk amateme sevk ediyor. 20 günde bir gidip tahlil veriyorsunuz. Yani tedavi oluyorsunuz bir nevi. Tedavi süresi sonunda eğer kullanmaya devam ediyorsanız 90 gün hapis cezası alıyorsunuz bunun 60 gününü cezaevlerinde uyuşturucu koğuşlarında geçiriyorsunuz. Hapis cezası almasanız bile kayıtlara siz "uyuşturucu madde bulundurmaktan" kayıtlı oluyorsunuz. Gbt'ye denk geldiğinizde polis her tarafınızı arıyor.

Son olarak da eğer içici olduğunuza ikna edemeyip satıcı statüsünde değerlendirilirseniz 50 ay hapis cezası alıp bunun 33 ayını cezaevinde geçiriyorsunuz.
  • siypancak  (12.02.11 22:49:37)
kullanmak değil de merak ettim. böyle bişi duymuştum çünkü. neyse cevaplar içen arkadaşların için bir uyarı olsun aman diim (:

  • nemo problemo  (13.02.11 03:34:41)