Facebook Oyunları sıfırlama :)

ya saçma gelebilir de sorayım yine de. spartacus oynuyorum facebook üzerinden. dün başlamıştım, bir şey bilmediğim için gladyatörlere bol keseden para harcattım. sonra ölündüğünü bilmediğim için öldüm.

bi kuruş para kalmadı tabi. yeni gladyatör aldım son parayla ama silah milah hiçbir şey olmadığı için division 10'da savaş kazanma ihtimalim yok. çıkmaza girdi yani oyun.

özet: oyunu sıfırlayıp sıfırdan başlatabilme yöntemi var mı acaba? oyuna en baştan başlıyayım yani, daha önce hiç oynamamış gibi. new game :)

ayarlardan siliceksin application'ı sonra tekrar kaydolucaksın. sıfırlanması lazım.

www.facebook.com
  • dambil  (11.02.11 19:38:55)
mafia wars ya da texas hold'em poker için silip tekrar oynamaya başlayınca sıfırlanmıyor. yine de deneyin.

  • ronaldo17  (11.02.11 19:47:29)
sıfırlanmadı ne yazık ki :)

  • kamera motor  (11.02.11 19:49:07)
sıfırlanmaz ugulamanın veritabanı ayrı facebook un veritabanı ayrı. uygulamayı sildiğinizde facebook veritabanından silinmiş oluyor. ancak uygulamalar ve oyunlar facebook id'niz ile sizi tanır. eğer oyun kendi içinde sıfırlamaya izin vermiyorsa yapabileceğiniz birşey yok.

  • poyzn  (11.02.11 19:59:27)
yeni bir facebook hesabı al. ordan başla oynamaya.

  • mea maxima culpa  (11.02.11 20:18:39)
ayarlardan silip tekrar kaydolunca, sıfırlanması için birçok oyunda en az 90 gün geçmesi gerek diye biliyorum ben. ama en makul yöntem farklı bir hesap açmak elbette.

  • ufukcel  (11.02.11 21:26:08)