Yakın zamanda takım elbise alan?

Bugun takım elbise almam lazım 250 lira gibi bir bütcem var ... kığılıda,d-s damatta,sararda falan ne kadardan başlar ortalama? piyasayı hiç bilmiyorum...
yada tavsiye edebileceğiniz ucuz mağaza?
Mülakat için olucak nasıl birşey olsun sizce? liseden beri takım elbise giymedimde...

bana sorarsan git kiğılı'ya, uygun fiyata güzel bir takım elbise al. reklamlarda çıkıyor zaten takım elbise 179 TL diye, gömleğiydi kravatıydı derken 250'yi bulur. damat ve sarar kiğılı'ya göre pahalı, 250 liraya oralardan alabileceğini sanmıyorum.

mülakat için gri tonları uygundur. gri takım elbise-beyaz gömlek-gri-siyah tonlu kravat veya gri takım elbise-açık mavi gömlek-vişne çürüğü kravat gibi kombinasyonlar deneyebilirsin. en azından ben şu ana kadar bu tarz giyindim, zararını görmedim.
  • ahmet demir  (11.02.11 10:32:33 ~ 10:34:49)
kiğılı, fabrika ve ramsey de hatta sarar da (ccs) 250 liraya takım bulabilirsin. mudo da daha ucuzlarını bulabilirsin.
aklında bulunması için söyleyeyim, iki düğme tek yırtmaç klasik veya fit kesim elbise iş görür. siyah renk (veya siyah renk ama çizgili vs.) beyaz gömlek içi güzel bir gravat mülakat için işine yarar. gömlek ve gravat konusunda satıcıdan tavsiye alabilirsin. en son css de 2 gravat 30 tl idi. yanılıp 50 den fazla gravata verme.
gömlek de fit kesim olsa ihyi durur üzerinde (sen de fitsen tabii)
  • fempusay  (11.02.11 10:33:11)
o saydigin markalarda 400 civari olmasi lazim. tabii modeline gore degisiyor olabilir hevesini kirmayayim, git bak.

lacivert olmasin. kahverengi olmasin (haliyle). siyah fume gri tonlari olabilir.
  • leci  (11.02.11 10:33:11)
250 tl'ye bulursun korkma çık yola. kiğilının malları iyidir severim ben.

  • ozdek  (11.02.11 10:33:38)
fit falan değilim abi :) onu geçtim inşallah üstüme uygun bir takım elbise bulurum..100 kg adamım ben yaaawwww,nasıl siyah çizgili falanmı alsam ne iyi gösterir şişman bi insanı?

  • ataman  (11.02.11 10:37:53)
100 kilo nedir ki, her türlü bulursun.

  • ahmet demir  (11.02.11 10:39:36)
bak hacım,
100 kilo bayağı varsın demektir. bu nedenle gömleği alırken mutlaka yaka düğmesini rahat kapatacak şekilde al. öyle lise bebeleri gibi gravat bir yana yaka bir yana mülakata sakın girme. dolayısıyla yaka bedenine dikkat et, çünkü, mülakatta konuşurken sen de şaşıracaksın ama heyecan nedeniyle boğazın normalinin 1 buçuk katı olacaktır. ha çok bol alıp şekli de bozma.
takımı tek renk al, öyle mayfa vari çizgililerle uğraşma derim ben. yani mülakatı ben yapsam karşımda tek renk takımlı, gravatı göze çarpan ve mutlaka rugan ayakkabılı birini görmek isterdim. ayrıca umarım beyaz çorap (!) giymezsin siyah takımın altına.
  • fempusay  (11.02.11 10:44:03)
eğer ayakkabı falan da alıcaksan 250'ye zor çıkarsın ama sadece takımsa bulunur. Hatemoğlu'na da bir bak

  • dampire  (11.02.11 10:44:54)
sararda %50 indirim var her şeyde bilginiz olsun

  • Hobokenfour  (11.02.11 10:55:56)
Fabrika ya da Network'e bak derim. Pek çok firma yeni sezona girecek ve şimdi çoğu yer en az %50 indirimdeler. Yılın bu zamanında normalde 400-500 e alacağın takımı 250 'ye rahat alırsın.

  • sarap dumani  (11.02.11 11:58:43)
100 kilosun da boyun ne? 1.80 falansan yine iyidir gayet, cok takilma, beden de bulursun rahat rahat. cizgileri ince ve ana renkle uyumlu olanlar daha guzel oluyorlar.

  • leci  (11.02.11 12:09:56)
1.74 boyum şişmanım her durumda...

  • ataman  (11.02.11 12:24:23)
istanbul'daysanız kadıköy'de erol var bahariye'de yukarı çıkarken sağda kalıyor. orada beden problemi olmuyor, dediğiniz bütçeye bulursunuz. bir de yine aynı sırada moda di centone mi ne bir erkek mağazası var, uygun fiyatlıdır. ayakkabı gömlek kravat kemer dahil bir takım elbiseyi 170 küsura almıştım acil ihtiyaç olduğunda. dikişi bilmemnesi düzgündü hala da giyiyor alınan kişi.

  • cinna monster  (11.02.11 12:39:32)
sırf mülakat içinse mahmutpaşa derim direk.

  • bacardi cola  (11.02.11 13:03:07)
moda di centone'de iyidir ben her sene 1 takım alıyorum ordan geyet şık oluyor...

  • commander64  (11.02.11 13:21:12)
hatemoğlu üç takımı 500 tl e veriyo.takımlar güzel.

  • kaisersoose  (11.02.11 17:30:38)
Kığılıdan 260 a aldım gömlek kıravat dahil...50 tl de hediye çeki verdiler...Çok ta hoşuma gitti..İstanbulda olmadığımdan fazla seceneğim yoktu...İlginize teşekkürler....

  • ataman  (11.02.11 19:42:10)