mobil internet paketi?

internete iphone'dan gireceğim,

aklıma bir şey takılırsa googledan ararım. ekşiye bakarım. facebooka girerim. twitter belki. yine belki forumlar. bol bol google maps.

aveanın 100 mblık internet paketi en uygun. sizce yeter mi? tabi bir çok değişken var ama yine de sorayım dedim. kullananlar ne diyor?

kullanıyorum ben bu paketi. sözlük, twitter, facebook (video izlemiyorum) ve anlık işler için bana fazlasıyla yetiyor. google maps hakkında bi fikrim yok.
alın deneyin bir ay, paket aşımında zaten daha makul bi ücretlendirmeyle karşılaşıyorsunuz.

  • ferishtah  (11.02.11 01:09:33)
avea'nin da, vodafone'un da internet paketlerini denedim. Hic birisi turkcell kadar istikrarli ve hizli degil.
Google maps kullanacaksan 100 mb yetmez. Sahsen 250 mb'lik paketi kullaniyorum ve gayet yetiyor.
Ayrica opera mini kullanmani tavsiye ederim.
  • insanimsi  (11.02.11 01:19:08)
turkcell de 1gb dan az paketler var mı ki? internet sitesinde yazmıyodu bende avea kullanmayı planlıyodum.

turkcell de yaşadıgımda yerde 3g hizmeti bile vermiyo istikrarına sıcayım. :D
  • rurouni  (11.02.11 01:31:19)
Evet 3G tam oturmadi hala. Ama 2G de gayet hizli.
"Abone eko" yazip 2222'ye mesaj yollamak lazim.

  • insanimsi  (11.02.11 01:36:09)
kesinlikle ve şiddetle vodafone internet.

  • magen david  (11.02.11 02:41:28)
kesinlikle vodafone aylık cepnet

  • atrin  (11.02.11 09:56:49)
iphone icin safari gayet iyi, operayla fln ugrasmayin. ben avea 3g hosgeldin paketi diye bir sey kullaniyorum, 100mb paketten 1 lira daha ucuz sanirim (7 tl), ama yine de 100 mb kotasi.

  • tom riddle  (11.02.11 09:57:07 ~ 09:57:46)