Flash video convert işi

elimde exe uzantılı bir flash videosu var. avi'ye çevirmem lazım. direk bu işi yapan program var mı?

yoksa ara geçiş formatı nedir? exe yi o formata, o formatı da dv avi'ye ne çevirir? bi el atın...

after effects cs3 swf'yi import edebiliyor. bari flash exe yi swf ye dönüştürecek bir program söyleyiverin yahu

  • sijwocaq  (18.02.08 15:43:33)
mantiken oyle program bulamazsiniz, cunku teorik olarak butun exe ler farklidir, ne bileyim bir psd, jpg gibi dosya formati degil cunku, application kismina giriyor. bence ekran goruntusu kaydeden bir program lazim

  • turkish tekila  (18.02.08 16:05:59)
ekran görüntüsünü kaydeden program var (snag it) ama bana sesi de lazım videonun

  • sijwocaq  (18.02.08 16:19:35)
bu ise yarar gibi :
sourceforge.net
(yanlis okumadiysam sesi de alabiliyor)
  • turkish tekila  (18.02.08 16:26:27)
yanlız bildiğim kadarıyla bu mikrofondaki sesi kaydediyor, bilgisayardan çıkan sesi değil

  • sijwocaq  (18.02.08 16:33:29)
bunun demosunu bir denesene :
www.pixelmetrics.com

  • turkish tekila  (18.02.08 16:45:54)
exe to avi programı yalan oldu

capwixpro nun trial versiyonunu indiriyorum şimdi umarım işe yarar

yine de yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar, şimdiden teşekkürümü edeyim de biraz daha uğraşırsam kesin tozuturum çünkü.
  • sijwocaq  (18.02.08 17:03:25)
capwizpro da olmadı. saniyede 6 frame a kadar fln çıkabiliyor ama yeterli değil. 12 framein altına düştüğü an insan video olarak algılamaz çünkü görüntüyü. daha da kötüsü sesi çok kötü capture ediyor. options dan hepsini maksimuma getirdim ama yine de ses kullanılamayacak kadar kötü

  • sijwocaq  (18.02.08 17:16:45)
bi de su var:
www.snapfiles.com

deneye yanila bakalim
  • turkish tekila  (18.02.08 17:37:44)
bu ozellikle swf ve flash bazli exe leri convert ediyor imis :
www.adshareit.com

  • turkish tekila  (18.02.08 17:53:19)
capwizpro'yla aşağı yukarı aynı sonuç. sanırım screen capture ile olmayacak bu.

  • sijwocaq  (18.02.08 17:54:39)
yıllar önce xena diye bir programla böyle bir şey yapmıştım diye hatırlıyorum. isterseniz göndereyim size programı...

  • legion  (19.02.08 09:15:03)
xena da işe yaramadı. ama turkish tekila'nın son gönderdiği program exe den convert işini yapabiliyor. ses de yine sıkıntı var. bir de program demo olduğu için output file'ın ortasına link koyuyor ve az kullanılan bir program olduğu için orjinalleştirmesini de bulamadım.

kendini bu işe adayan başta turkish tekila olmak üzere yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum.
  • sijwocaq  (19.02.08 10:16:37)