god of war hakkinda

sevgili spartalilar. gow 1 ve 2'yi oynamadan 3'e direk dalsak kratos reyiz bize kirilir mi? cok sey kacirirmiyiz. yoksa yeaa o kadar da onemli degil mi? mesele sadece hikaye ise eger, 1-2'nin hikayesini nerden ogrenebiliriz? sonucta 1-2 ps3 oncesi konsollar icin. oyun olarak pek kaybimiz olmaz diye tahmin ediyorum.

god of war adam gibi 1-2-3 oynanır. olmaz öyle. oyuna hakaret.

  • cro magnon  (09.02.11 16:41:02)
1 ve 2 oynanmadan o kadar da zevkli olmaz. hatta 1-2 daha da güzel esas güzel oyunları kaçırmış olursun bence. ama tabiki de oynanır direkt 3.

  • cedric tweedledee  (09.02.11 16:45:35)
tamam abiler. 1-2'yi de alayim o zaman. ama hic bi yerde yok burda yahu. internettn bakacaz artik.

  • arnatuile  (09.02.11 16:57:13)
Seri 1-2-3 şeklinde hikayeleştirilmiş.3'ü oynarsan kratos ben kimim ne işim var neden bu tanrılara kafa tutuyorum der.Ama 1 den başlarsan bugüne kadar oynadığın en iyi oyunlardan birini oynamış olursun.Ayrıca Cedric'e katılıyorum. 1-2 bana da daha güzel gelmişti.

Shopto ya ya da sahibindene falan bak muhakkak bulursun satan adam. iyi oyunlar.
  • skywalkeremre  (09.02.11 17:13:14)
bildiğimm kadarıyla ayrı ayrı ps3 için satılmıyor. böle 3 lü bir set şeklinde satılıyor. ya da feci yanılıyorum. her neyse. bence en ucuz çözüm bir ps2 bulup çipli mipli 1-2 yi bitirip öyle ps3 te 3 ü oynamak.

  • cedric tweedledee  (09.02.11 17:37:47)
@cedric o box set ps3 e uyarlanmadı mı? uyarlanmadıysa çok saçma olmuş. Benimde çok bilgim yok. Bir de PSP içim chains of olympus var onu da oyna.

  • skywalkeremre  (09.02.11 18:28:48)
psn store'da 50 tl'ye 1. ve 2. oyun grafikleri düzeltilmiş halde paket olarak satılıyor.

  • darknum  (09.02.11 21:01:47)
işte ps3 için şey edilmiş ama pahalı yani :/

ben de oynadım psp için olanını tat vermedi çok. 1 ve 2 gerçekten en iyileri. misal 3 ü bir daha oynamam her halde ama 1 ve 2 yi zilyon defa bitirmişimdir.
  • cedric tweedledee  (10.02.11 01:28:17)
bugun mal mal gezerken bi dukkanda collectors edition'u buldum, aldim hemen. dead space'i bitirip daldim hemen. hadi bakalim/

  • arnatuile  (12.02.11 22:50:02)
god of war 1 i ilk kez oynuyor olmak için neler vermezdim. şanslısın...

  • cedric tweedledee  (13.02.11 23:58:24)