[]

ps3 ler ps2 oyunları oynatır mı?

yeğenime hediye olarak oyun alıcam da, oynatmaz diyor. oyun konusunda üçkağıtçı olduğu için, bi de buraya sorayım dedim.
 
slimler oynatmıyormuş diye biliyorum. sadece bir modeli oynatıyor o da ya 60 ya 80 gb lık fat kasa.

edit : sadece 60 lık fat kasa oynatıyormuş.
  • Neill  (08.02.11 19:35:57 ~ 19:39:16) 
Neill açıklamış tam olarak. Fat kasaların da 0'ı artık üretilmediğine göre sorunun tek cevabı hayır oynatmıyor oluyor bu durumda. Yeğen haklı yani=)


  • skywalkeremre  (08.02.11 19:39:01) 
oynatmaz siz bi ps3 oyunu alın :)


  • poset  (08.02.11 21:10:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.