spartacus blood and sand

spartacus blood and sand 2. sezonu çıkacakmı?

imdb gods of arena için "6 bölüm" diyor.. sonra bitecekmi? herhangi bi seriden 2. sezonu çıkacakmı

Bildiklerim şunlar:
Dizinin ikinci sezon çekimleri Spartacus karakterini canlandıran Andy Whitfield'da bir çeşit lenfoma teşhis edilmesi sebebiyle belirsiz bir süre için ertelenmiştir. Daha sonraları kanseri yenen Whitfield'ın yeni sezon çekimlerine başladığı açıklanmış ancak hastalığının nüksetmesi üzerine diziden çıkarılmıştır. Gods of arena'nın 6 bölüm olacağını duyurduktan sonra starz herhangi bir açıklama yapmadı yani olay bir muamma :)

  • candy'ye müslüman  (08.02.11 16:52:35)
yeni spartacus secildi diye biliyorum, yakinda baslarlar heralde cekimlere

  • meriadoc  (08.02.11 16:58:17)
2 sezon başladı. Andy Whitfield kanser olduğundan yeni sezonda yer almıyor. şimdilik yerine birisi seçilene kadar hikaye eskiye dönmüş durumda.

  • orpheus  (08.02.11 19:47:18)
ayrıca Spartacus Andy Whitfield Gods of Arena'nın 2 bölümünde gözükücekmiş...

  • thebitterend  (10.02.11 09:59:27)
Andy gözükücekmiş demişim tarih 10 şubat 2011...
bugün 13 eylül 2011 ve Andy'yi kaybedeli 1 gün oldu...

  • thebitterend  (13.09.11 13:35:14)