puzzle

sevgili veteran forvetler. şöyle çok zor bi puzzle yapasım var. size sorum;

yaptığınız/yapamadığınız en zor puzzle hangisiydi?

ismini ya da herhangi bi puzzle sitesinden linkini gönderir misiniz?

teşekkürler :):)

www.cimri.com zordu bu ya. ama ilk 2000lik puzzle'ımdı ondan da öyle gelmiş olabilir.
www.zgapa.pl güzel bir fresktir. pisagordan öklide, sokrattan büyük iskendere diyojene kadar bütün ünlü simalar :)

  • cisterna  (07.02.11 15:14:00)
www.oyuncax.com bi de şu var mesela 3000 parça
hayvan gibi zordur diye tahmin ediyorum üstüne para verseler alıp da yapmam

  • cisterna  (07.02.11 15:23:59)
yaa ben üstteki tabloyu (Ricordi Arte Scuola di Atene, Raffaello) çok beğendim.. alacağım bunu.. 1500 veya 2000'liğini alırım.
ancak netten uğraşamam şimdi.. ankara'da yaşıyorum..
kızılay'a falan çıkınca nereden bulabilirim, bilgisi olan var mı
  • appdata  (07.02.11 15:58:14)
dur söylicem birazdan ben ankara'da bi kitabevinden getirtmiştim çünkü istanbula, burda yoktu

  • cisterna  (07.02.11 16:14:28)
ww3.educaheidi.com sanırım burasıydı ya
ellerinde yoksa da getirtiyolar bi ara

  • cisterna  (07.02.11 16:16:16)
www.yellowpages.com.tr ama bu da olabilir
ikisinden biriydi sanki bi sor
ikisi de değilse educaborras.de buraya bi mesaj at, scuola di atene puzzle'ını arıyorum bulamıyorum, ankaradayım yardım edin diye. ertesi gün ankara'daki bi kitabevinden telefon gelecek gidip alacaksın.
  • cisterna  (07.02.11 16:21:02)
  • qweqwe  (07.02.11 16:30:33)
educa veya heye markaların victoria frances serileri kesinlikle en zor puzzlelar. 4000lik puzzle'a verdiğim enerjinin iki katını 1000lik bir victoria frances'e harcıyorum.

heye-puzzle.de
  • barkopasa  (07.02.11 17:41:24 ~ 17:44:34)
resmin genelindeki renkler ve desenler ne kadar aynı olursa, puzzle ı yapmak okadar zorlaşır.

  • anonimyususer  (07.02.11 18:11:40)
educa impossible diye 500lük puzzle çıkardı. resimler çok kötü . zaten birbirinin aynı renk ,desen .zordur ama saçma bir zorluk bence. bakmak istersen;

www.crownandandrews.com
  • sulin  (07.02.11 18:18:11)
www.dr.com.tr

kuzenim yapıyor şu anda bunu, haftasonu yardım ettim biraz. hayvan gibi zor. yani, ben asla biteceğine inanmıyorum. daha doğrusu, kuzenim dışında bütüüün bir aile bunun biteceğine inanmıyor. öyle diyeyim.
  • ley ley  (07.02.11 18:51:30)