Yeditepe Uni Hastanesi

Selamlar,

1.kopruden gectikten sonra buraya ulasabilmek arac ile hangi rotayi izlemek gerekir??

  • demcan  (06.02.11 12:34:49)
googlemaps`e ben de baktim ancak cikis isimleri tam olarak belirtilmedigi icin isime yaramiyor. tesekkurler.

  • murat mc  (06.02.11 12:52:44)
adama sana maps'in linkini değil isteidğin yolu yollamış. aç bak, bostancı sapağından yolun karşısına geçeceksin, gerisi kolay.

  • celeron 300a  (06.02.11 13:53:26)
@celeron 300a, merhaba

evet gordum ve tesekkur ettim zaten. ama ben bunu bu tur sokak ismi vs. tariflerinden hic bir sey anlamayan birine ileteceim. kendisi anadolu yakasindan da bi haber durumda. ozetle su tabelayi gorunce saga sap kosede su var onu gorunce sola gir tarzi daha geleneksel tarifler daha cok isime yaracaktir. bunu belirtmeye calisiyorum. sizin cok asina oldugunu bostanci sapagi bunu verecegim kisiye botswana yaylasi gibi gelecektir.

tesekkurler yine de.
  • murat mc  (06.02.11 14:10:19)
1. lmprüden çıkınca dümdüz gidin, yol sağa doğru dönecektir (YEŞİL olan ANKARA TABELESINA GİRMEYİN) sol sağa doğru kıvrıldıktan sonra aşağı doğru inerken sağda bir sapak olacak (muhtemelen mavi renkli ANKARA ya da BOSTANCI yazıyor emin değilim) o sapaktan çıkın ama o sapak 2 ye ayrılır, siz SOL tarafı seçin
böylece e-5 (D100) çıkmış oldunuz.
dümdüz gidin, önce bir yokuş çıkacaksınız, çıkarken sağda MEDİPARK ı göreceksiniz, devam edin. yokuş bitecek yol düzelecek, sağdan bir katılım göreceksiniz, aynı anda sol tarafta CARREFOUR u görürsünüz, sağ şeride yaklaşarak devam edin, sol tarafta şimdi yeditepe uni hastanesini görürsünüz, sağda BOSTANCI sapağından ayrılın ancak köprünün altından geçerek düz devam edin (e-5 e paralel) köprünün altından geçer geçmez sağa sapıp (yonca çiziyorsunuz) köprünün üstüne çıkın. çıkar çıkmaz en sağda kalarak, e5 in üzerinden geçtikten sonra tekrar sağa dönüp E5 e çıkın (bu sefer ters yönde) dümdüz gidin, sağ tarafta shell-vatanbilgisayar vs geçin, ondan sonra eczaneleri görürsünüz, ilk sağdan sapın hastanedesiniz
  • kisa  (06.02.11 16:19:31)