çok içtim

saat 13.00de antibiyotik almıştım. akşam 21.00 de içmeye başladım. gece 1.00de antibiyotiğin devamını alıp bi bira daha içtim. eve döndüm bi yudum daha bira içtim. şu an midem anormal bulanıo ve uyuyamıorum. ölücek miyim sizce? bu bulantıyı geçiricek sihirli bi formulü olan var mıdır?

edit: öldüm öldüm dirildim...öyleyse artık bir zombiyim :p
gayet iyiyim arkadaşlar, ne kustum ne fenalaştım...yorumlar için teşekkürler.

not: siz siz olun sakın ha denemeyin bunu ey ahali. mideniz bok oluyor.

muhtemelen yarına ölürsün. birine haber verin arada yoklasınlar sizi

  • zozjotejmnk  (04.02.11 03:18:21)
antibiyotik 1000mg değildir umarım da nasıl bi kafa yaşıyorsun yahu bile bile de lades yapılmaz ki.zozjotejmnkin dediği gibi birine haber verin yoklasınlar sizi.Ya da uyumamayı deneyin.

  • skywalkeremre  (04.02.11 04:10:14)
bombasın yahu... ben de ara ara yaptım bunu ama senin gibi antibiyotiği aldıktan sonra bi bira daha cekmemistim hiç... hep 6 7 saat sonra içerdim... bende bi şey olmuyordu ama seninki biraz bile bile lades olmus... bilemedim olmadı kusmayı dene...

  • les  (04.02.11 06:58:19)
bulantı sadece içkiden de olabilir korkma o kadar ama bi daha yapma böyle bi salaklık
su iç bol bol

  • cisterna  (04.02.11 09:42:05)
alkoldendir bişi olmaz. ama olabilir de

  • merena  (04.02.11 09:49:52)
bir iki kere istifra edebilirsin. bünyene bağlı olarak serum yeme olasılığın var. antibiyotiği bütün şekilde görebilirsin çıkanlardan. şarap daha beter yapıyor biradan bilgin olsun..

  • thingol  (04.02.11 09:51:56)
ölmeden önce şahadet getiriver. belki fırsatın olmayabilir hacı:p

şaka bi yana kusmayı dene iyi gelir
  • sert yerden yavass  (04.02.11 10:06:43)
bir arkadaşımböyle bi durumda hastanelik olmuştu duş al bence bişiler yemeye çalış ne bilim yap bişiler uyumak için uğraşma

  • tülay  (04.02.11 10:38:53)
bir şey olmaz.

  • girl in a coma  (04.02.11 10:50:46)