Balkan Flexipass - Tiran - Ohrid - Üsküp

- Balkan Flexipass sadece treni mi kapsıyor? Otobüse neyim binemiyoruz değil mi bu kartla? Bir de, 1 hafta gezcez ama her günü de trende olmayacağız. Trene bineceğimiz günler toplasan 5'tir. 5 günlük alsak olur mu?

- Aldığım üzücü bi habere göre Tiran'a tren gitmiyormuş. (sadece Karadağ'dan diyolla) Atina'dan Tiran'a, oradan da Ohrid'e geçmeyi planlıyorduk da? Nasıl yapsak?

- Ohrid ve Üsküp'te kaç gün kalalım? (ona göre hostel ayarlıycaz)

- (ek soru) hazır duyuru açmışken sorayım, gece hayatı nasıldır oralarda?

teşekkürler şimdiden...

sadece trenlerde geçerli.
Ohrid harikadır muhteşemdir lakin bu mevsimde g.tünüz donacaktır.
Ohrid'de iki gece kalmak ve bu arada Tikveş'e uprayıp şarap içmek (bolca ve ucuza) ne güzel atraksiyondur?
ayrıca gitmeden önce Before the Rain (Antes da Chuva) izleyip Tikveş'e yakın olan (filmdeki) Manastırı da ziyaret edebilirsiniz. (bu mevsimde g.tünüz donar demiş miydim?)
Ohrid'de kabul edilebilir bir gece hayatı yazları mevcut ama kışları için hiç fikrim yok.
Flexi Pass eğer 1 hafta içerisinde x günlük kullanım şeklinde alınabiliyorsa neden olmasın?
  • homeless  (04.02.11 10:35:47)