Uçak Bileti Erteletme

Şimdi 16 Mayıs için biletim var ABD'den Istanbul'a. Ben bunu 1 ay filan erteleteyim desem, mümkün mü böyle birşey? Ek ücret isterler mi? Ne kadar isterler?

Biletine göre değişir, en temizi arayıp sormak. Daha baya varmış muhtemelen sorunsuzca erteletebilirsin. Hangi şirket olduğunu ve bilet tipini belirtirsen ilgili şirketin sitesinden öğrenilebilir şartlar.

  • kimlanbu  (03.02.11 03:28:54)
kimlanbu'nun dediği gibi şirkete göre değişiyor. örneğin sunexpress için dış hatlarda bilet erteletmenin maliyeti 30 euro + fiyat farkı gibi bir tutardı.

  • gogu delen adam  (03.02.11 03:44:19)
öncelikle bilet değişiklik cezası keserler.
eğer diğer bulduğun bilet elindeki biletle aynı sınıftaysa ceza yukarıdakiyle sınırlı kalır, daha yüksek bir sınıfsa bir de üstüne aradaki fiyat farkını isterler.

  • cakabo  (03.02.11 08:36:51)
bilet değişiklik için abd'den Istanbul'a 85euro ödemiştim en son THY ile... ama aldığın bilet cakabo'nun da dediği gibi aynı sınıf olmak zorunda yoksa sınıf farkını da ödersin

  • Her Yer Kara  (03.02.11 09:45:32)