[]

Akınsoftu delme

Şuan bi üniversitenin kütüphanesinden 2mb/s hızla download yapıyorum.fakat downloadi flasha gonderemiyorum.sadece akınsoft kurulu.anlayan varsa yazık olmasın downloada o kadar indirdim :)
 
pc yi yeniden başlat,açılırken mavi ekranda hoşgeldiniz yazar tam o sırada ctrl+alt+del tuşlarına aynı anda bas görev yöneticisini çalıştır.fakat biraz hızlı davranman lazım,görevlerden akınsoft.exe yi iptal et.sonra rahatlıkla işini gör.


  • Aslan Yürekli  (02.02.11 11:21:28) 
Flash free diye küçük bir betik var. İnternetten onu indir.


  • theodor  (02.02.11 11:31:36) 
flash free işe yaramiyor çünkü sistemde kaldiramadgm 5 tane daah flash ebllek gorunumlu bolum var. akın soft iptal ama paylaşimi acamiyorum simdide


  • hctrn  (02.02.11 11:47:41) 
img211.imageshack.us
img248.imageshack.us

sunlara bi bakar mısınz çözersem bu olayı baya faydalı olacak :)
  • hctrn  (02.02.11 12:02:23) 
Taskmanagerda akınsoftu göremedim ben. Gerçi iptal etmiştin doğru.


  • theodor  (02.02.11 12:14:03) 
şuan tek sorun flahsa dosyayi atmak. paylaşıma acamiyorum bi türlü.bi hinlik var


  • hctrn  (02.02.11 12:18:19) 
neden paylaşıma açıyosun? direk atsana flasha?


  • silinen üye  (02.02.11 12:47:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.