Msn sorunu

yeni msn adresi aldım millet beni ekliyo ama bana davet gelmiyo doğal olarak da kabul edemiyorum. Bu sorun nasıl çözülür?

not: windows live messenger kullanıyorum işletim sistemim de vista

teşekkürler...

bazen karşılıklı eklemek gerekiyor. bu aralar çok oluyor.

  • badiparmagi  (02.02.11 00:11:04)
karşılıklı eklemek mümkün değil diyelim başka bi çözüm yok mu? Bu gelen davetlere toplu ulaşmam fln mümkün değil mi?

  • olkol  (02.02.11 00:17:03)
windows live essentials 2011 kullaniyorsan deli eder insani.. beni hapsetti, sen kurtulma yollarini ara

  • her yerde is goren  (02.02.11 00:17:41)
essentials 2011 kullanmıyorum

  • olkol  (02.02.11 00:22:53)
wlm cleaner midir nedir oyle bir proooram vardi yanlis hatirlamiyorsam, onu indirip essentials 2011 in varini yogunu temizle, sonra da wlm 8.5 (update etmemesi icin patch kuruluyor) veya wlm9 kurabilirsin.

  • her yerde is goren  (02.02.11 00:25:11)
miranda kullan, hesapları ekledikten sonra istediğine geç. tabi sorun yalnızca programdan kaynaklanıyorsa.

  • hoot  (02.02.11 03:13:56)
"arkadaşlarından gelen davetleri kaçırmak istemiyorsan windowslive@live.com adresini listene ekle" diye ipucu görmüştüm maillara bakarken sayfanın bir yerlerinde. ben de denedim ama henüz sonucu bilmiyorum.

  • panina manina  (02.02.11 09:32:26)