Gitsem mi? Gitmesem mi?

Böylesine salakça bir durumla burayı işgal ediyorum ama Susam Sokağı'ndan bir eserle yaklaşırsak 'arada kaldım tam arada' durumum var. Bu akşam uzun süredir izini sürdüğüm ve nihayet yakaladığım bir konser var. Sema Moritz'in konseri. Çok gitmek istiyorum ama bugün malumunuz. Ee bu kadın bir de romantik vs şeklinde algılandığı için acaba ortam romantizm yapmak isteyen manita gruplarından mı teşekkül olur? Şapur şupur, romantik vs ortamları sevmiyorum, hadi katlandım diyelim ama bu kadını böyle bir ortamda değil, normal, günlük hayat, konser ortamında dinlemek istiyorum. Konser için başka bir zamanı mı bekleyeyim? Yoksa konser salonu işgal altında olmaz mı? Abarttığımı düşünürseniz de, yani ilk kez canlı dinliycem ve aklımda, kulaklarımda abuk bir şey olmasın titizliğindeyim. Tahmininiz var mıdır?

bence kesin şapur şupur olur. romatiğin olduğu yerde insan patlamasıda olur. en iyisi evde kalıp internetten başka konser görüntülerini izlemek.

  • flate  (14.02.08 17:57:19)
sema konseri sirasinda belki sevgililer gununu adet yerini bulsun diye kutlayabili, ama diger yandan da sapir supur sevgililer gununu gecirecek insanlar onu dinlemez gibi geliyor bana. simdi onlarin gozdesi oyku ve berk; sema nin kim oldugunu bilmiyorlardir/hatirlamiyorlardir bile.

  • egotm  (14.02.08 18:14:52)
gidipte pişman olmak, gitmeyipde keşke demekten iyidir

  • demlikposet  (14.02.08 19:17:19)
gittin mi :)

  • prodeq  (14.02.08 20:16:14)
İyi ki gaza getirmişsiniz, enfesti. Yaş ortalaması 65'ti sanırım ve dinleti tadındaydı, çıt çıkmadı konserde. Haa bi de yıllar sonra birileri bana 'siz gençler' diye hitap etti. Bunu söyleyen beyfendiler 70 yaşını aşmış olsalar da, itiraf ediim, hoşuma gitti. :P Cevap verip, gaza getiren siz gençlere müteşekkirim.
Not: Yaşlılarla sohbet etmek güzel bi şey :)

  • pyro clustic flow  (14.02.08 23:18:08)
rica ederim pyro clustic flow teyzecigim. bizim fikirlerimizi ciddiye almaniz bize gurur verdi aksine. bu arada sevgililer gununuzu de kutlarim.

  • egotm  (14.02.08 23:49:08)
oha sema moritz konseri vardı da benim mi haberim yoktu pyro:(..çağırsan 2 dakkada atlardım yahu sema için:(.efsane hanım.

  • x factor  (14.02.08 23:53:07)