(PS3) Fifa 11 ultimate team ile alakali? (kontratlar ve benzeri..)

simdi bazi sorum var ultimate team uzmanlarina,

1- en onemli sorun su. ben cok guzel bir kadro kurdum kendimce gold paketlerle. lakin oyuncularin cok cabuk sozlesmeleri doluyor, bitiyor vs. kontrat kartlarini kullanip uzatiyorum bunu tamam da, kart mi dayanir buna. bisey mi atliyorum? cok uzun sureli kontratlar yapilamiyor mu? biktim artik dakkada bir ilk 11 de sorun cikmasindan, "kontrati yenileyin" demesinden.

2- coin veya para kullanmadan istedigimiz takim formalari, cartlari curtlari alma sansimiz yok mu? web sitesi olsun, ps3 olsun, yok mu oyle supriz hediyeler?

3- sezon icerisinde takim adi degistirilebiliyor mu?

4- kartlarin verdigi oyuncular disinda, gidip kendi istedigimiz herhangi bir oyuncuyu alamiyor muyuz? alamiyorsak garip gelecek zira. bulamadim onu

tesekkurler.

5- ha bir de unutmusum. bazi kontrat kartlari bazi oyunculara uymuyor. sebebi nedir? oyuncu puani mi, yoksa altin ile gumus uyumsuzlugu mu? ne ne ne ne

1)Uzun süreli kontratlar var bak alırken ona dikkat et,bir oyuncu için 15 maçlık 20 maçlık süre tanıyor sana.
2)Yok diye biliyorum ama yine de çok emin değilim ama hiç görmedim ne psn de ne de web sitesinde.
3)Hayır hatta bildiğim kadarı ile takım adını kurunca sabit kalıyor.
4)Trade center var,ya da ona benzer bişi oradan transfer yapabiliyorsun online olarak. Sahip olduğun coinlere göre oyuncu transferi yapabiliyorsun.Benim forvette baros-niang-huntelaar var.Niang çok güçlü,Baros ise speedy gonzales gibi ve çok etkili şutları var bilgin olsun.
5)O uymayan karta dikkat et 'manager' kart olabilir.
  • skywalkeremre  (01.02.11 12:52:46)